PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tılsım Bozma ve Defineyi Cinlerden kurtarma

hira_pc
11-05-2008, 11:34 AM
Yer altında olan hersey özellikle altın tılsım yapılmadan konulmus olsa dahi iki sene sonunda cinler tarafından sahiplenilir. şimdi onlardan kurtarmanın bir kac yolu bulunmaktadır

Kazı öncesinde pek çok definecinin tercihi, cin istihdam eden kişilere başvurarak yerin doğruluğunun tespitini istemektir.

Cinci (hoca) şüpheli araziden getirilen bir avuç toprağa bakarak arazide define olup olmadığını söyler. Paranın cinler tarafından sahipli olup olmadığını da söyler. Paranın miktarını ve derinliğini söyler.

Cinler ellerinde olan defineyi vermemek için uğraşırlar, çeşitli engelleme yöntemlerine başvururlar.

Cinlerin koruduğu para etrafında kazıdan önce çevirme yapılır. Çevirme siyah kemik saplı bıçak veya nar veya gül dalıyla kazılacak yerin etrafında dua okuyarak daire çizmektir. Bu arada tütsü yakılır, daire içinde 5 köy yumurtası kırılır; bu cinleri bir bomba gibi korkutur.Cevirmenin en kolay yolu Ayet'el Kürsi dir 7 Ayet'el Kürsi ilede cevirme yapılır...

Eğer kazıda define bulunursa, bu paranın bir kısmı kazılan çukurda cinler için bırakılır. Bu şekilde cinler görevlerine devam edebilirler.
Diğer Bir kısmını ise Yetim - Öksüz - Dul ve fakire- Fukaraya bir miktar dagıtmak gerekirki bulunan malı rahat ve huzur icinde harcaya bilesiniz...

detay
01-24-2009, 02:32 AM
hıranusta elıne saglık inşallah hıc denkgelmeyız

JOVİYANUS
01-29-2009, 02:20 AM
s.a hira ustamın dediklerine bir ek yapmak istyorum.bildigim kadaryla bir yolu daha vardı bu konunun.öncelikle sunu belrtyim.cinkerin varlıgı ve altını korudugu gerçegini goz ardı etmyelim.cinler : sogan sarmsak kabugunu çok degerl isayarlar, kemikler mesela kül yıgınları onalrın unudur.incir agaçalrı altı istirahat gahlarıdır.ve sekilden sekle girerleren çokda altını korurken yılan kılııgnda orada bulunurlar. herhangi bir yer cihazlar la ve genel tesspitlerle yapıldıktan sora işinin ehli hocalr tarafından kazılacak yerin genişliği olcüsünde kül temin edilip te o kule bazı duaların okunupta o çalısılacak yerin külle cembere alınması sonucu çalısma yapılablr. belli baslı dualr vardır o hinziplere karsı etkili her müslüman bilir onalrıda okuyup baslamakta büük yarar vardır..teskr

DAYI
01-29-2009, 04:04 AM
selamünaleyküm dostlar maşallah sitede cinciler çoğaldı:D:D

istihkam
01-29-2009, 04:09 AM
hıranusta elıne saglık inşallah hıc denkgelmeyız

nasıbın orasıysa denk gelmezsın
ama
nasıbın orası degılse ottururler adamı:):):)

knight
03-07-2009, 03:33 PM
bizde dedelerimizden köylerdeki büyüklerimizden çok duymuştuk malın bulunduğu yere o malddan biraz bırakılması gerektiğini ya bırakılmazsa gerçekten %100 o kişiye geçmiş olsun diyebilirmiyiz. yani doruluk payı nedir o bakımdan???

JOVİYANUS
03-07-2009, 07:33 PM
evet onalra bir mktarı bıraklılr bırakılmasa sayet aldın basına belayı demektr.peşini bırakmazlar ve hayrını gormessin.ha bu arada pay ederken dikakt et çift olmasın miktar.tek rakamalrda taksim edecen.1-3-5-7-9 gibi.saygılar

theimam58
03-07-2009, 08:16 PM
S.A Arkadaşlar ben yeniyim. Ama çok güzel bir site olmuş. Yapanların eline sağlık. İnşallah bende burada sizin değerli bilgilerinizden yararlanırım.

istihkam
03-07-2009, 08:47 PM
Defınecılıgı en dogru bır sekılde ogrenmek adına aramıza h.g arkadasım.

SEYRANİ
03-07-2009, 09:17 PM
hira usta çok güzel bilgiler eline saglık am şu cinci adamların paranın miktarını derinligini yerini söylemelerine pek inanmam ben şahsen bilse bize niye desin kendi gidip alır:)

JOVİYANUS
03-08-2009, 12:00 AM
s.a aramıza hosgeldin the imam kardesim.ALLAH hayırlara vesile etsinİNSALLAH.

theimam58
03-08-2009, 12:29 AM
Defınecılıgı en dogru bır sekılde ogrenmek adına aramıza h.g arkadasım.

En büyük dileğim budur. Çok saol. HOŞBULDUK !!!!

theimam58
03-08-2009, 12:30 AM
s.a aramıza hosgeldin the imam kardesim.ALLAH hayırlara vesile etsinİNSALLAH.

A.S HOŞBULDUKK....

zebo_09
03-26-2009, 12:31 PM
yaw arkadaslar bu cinlerin hazineyi koruyup korumadıgı hakkında cok şey duyup okudum ama şimdi cakışma oluyo kimisi inanmayın diye yazmış kimisi inanın diye şimdi bana kalırsa ben inanıyorum ama böle şeyler icin en iyi bilgiyi nerde bulabilrim yada bulabilriz arkadaslar bi zahmet bilgi dogrulugu yapalım bi ya

hira_pc
03-26-2009, 01:14 PM
evet seyrani ustam güzel demişsin yer konusunda pek bir bilgi aktaramazlar... hazineyide nasıl korurlar eger o malın basına baglandılarsa elbette sana vermemek icin herseyi yaparlar ... Ama unutmayalımki o bagı yapan bir papazdan daha büyük imanı sağlam bir müslüman vardır gönlümüze imanı veren yüce yaradanımız vardır ... sağlam bir hocanın cözemeyeceği hiçbir tılsım yoktur ... saygılar

rapçi06
03-26-2009, 02:44 PM
zebo kardeş böyle batıl inançlara inanma...beyin cimlastiği yap hazineyi tılsım koruyo peki kardeşim açanlar nasıl açıyor...öyle bi şey olsa tümülüsü açanlar mefta olur...kardeşim tümülüs başlıklı konunun içindekilerin hepsini okumanı tavsiye ederim...umarım okuduktan sonra fikirlerinde bir değişme olur

thequa
05-24-2009, 09:28 PM
Aman Arkadaşlar Bu Bilgiler Ile Sakin Ola Definedeki Cinleri Kovarim Deyipte Kaziya Başlamayin Hele Hele 5 Yumarta Olayi Ile Bir Koli De Olsa:)) çünki Hayat Bilgisayar Oyunu Gibi Değil öldüğün Yerden Tekrar Oyuna Girme şansin Yok:))aman Söz Konusu Cin Ve Tilsim Olduğunda Yüzbinkere Düşünün Mutlaka Uzmani Ile Işe Girişin Selamlar

güldede
12-13-2009, 04:19 PM
bence bu tılsım olayına biraz yavan bakıyorum cinlerin varlığına tamamda korumacılık neyin nesi insanlar kendilerinden üstün olmayan bu varlıklardan niye bu kadar korkarlarki anlamıyorum cinlerin esas amacı başkadır sen besmeleni çek işine koyul onlar senden korksunlar cinleri bu işe alet eden bizleriz bu kadar korkulu yapanlarda bizleriz kim görmüş çıkarılan bir malı cinlerin tekrar alıp götürdüğünü safsatalarla bilinçsiz kafayla bir yerlere varamayız arkadaşlar insanın inancı içindeki cevherde saklıdır. saygılar...

murat7878
12-13-2009, 05:25 PM
5 köy yumurtası birazda tereyagı yemede yanında yat
bi sürü cinci var cevremizde ama ne hikmetse hepsi sürünüyor
nasıl olurda yerini derinligini söyler bilse kendi kazar
gayp bilgileri allah katındadır buna imanımız tamdır
öyle cinci lafıyla bu işlerde başarı saglanamaz
onların agzına bakanda hayal peşinde dolanır durur....

reis21
04-09-2010, 01:50 PM
ya hocam gerçekten böyle hocalar varmı gerçekten toprağa bakarak orda malın olup olmadığını bilen kimse varmı

KOMAGENA
04-09-2010, 11:30 PM
bence bu tılsım olayına biraz yavan bakıyorum cinlerin varlığına tamamda korumacılık neyin nesi insanlar kendilerinden üstün olmayan bu varlıklardan niye bu kadar korkarlarki anlamıyorum cinlerin esas amacı başkadır sen besmeleni çek işine koyul onlar senden korksunlar cinleri bu işe alet eden bizleriz bu kadar korkulu yapanlarda bizleriz kim görmüş çıkarılan bir malı cinlerin tekrar alıp götürdüğünü safsatalarla bilinçsiz kafayla bir yerlere varamayız arkadaşlar insanın inancı içindeki cevherde saklıdır. saygılar...

s.a arkadaşlar elma ile armutu birlikte toplarsak hata ederiz.:)tılsıma inanmamak onun yok olduğu anlama gelmez.harut ile marutu sen yok saysanda kur an da varlar ne yaptıklarıda neler öğrettikleride yazıyor.:)sen kendi cinsinden olana para ile malını bekletiyorsun insanın emrine verilen cini alim olan bir yere bekçi kılmasına itiraz ediyorsun :).zaten cin bekliyorsa almazsınki senden sonra almak için gelsin .almışlarsa ilmen almışlardır zaten:):en önemliside bemeleni çekersin işine koyulursun diyorsun tabiki doğru ama o besmeleyi hz peygamber yada hz ali gibi çekebiliyorsan ozaman hiç sözüm olamaz:)aman arkadaşlar gerçekleri göz ardı edip mala dalarken zarar görücamıza varmış gibi hazırlıklı girersek en azından doğrulğunu diğer tarafta gözümüzü açtığımızda farkına varmamış oluruz:D:D:D

KOMAGENA
04-09-2010, 11:40 PM
[QUOTE=hira_pc;1738][SIZE=3][B] daire içinde 5 köy yumurtası kırılır; bu cinleri bir bomba gibi korkutur.........
ustaaaa iyi güzelde hakikatten bu yumurta olayını nereden alıntı yaptın:D:D:D

hira_pc
04-11-2010, 02:13 AM
:D:D:D güzel kaynaklardan komagena usta

adriamos
04-12-2010, 12:51 PM
adriamos allah razı olsun hira usta verdigin bu teferruatlı bilgi için çünkü bazı cinci hocalar definecilerin zaaflarından yararlanıyorlar bende bu konuda bir bilgi vermek istiyorum defineci arkadaşlara definenin tespit edildigi yer bıçakla daire çizilir bir paket tuza 7 felak 7 nas 11 aye-tel kürsi okunur dairenin etrafına serpilir emanet alındıktan sonra cinlerin koruması için 3_5 adet para bırakılır şimdiden başarılar

adriamos
04-12-2010, 12:58 PM
adriamos selam aleyküm hira usta ben yanyana 2 tane ayak izi buldum arazide nasıl usta bir yol izlemem gerekir hediyesi yakındamı yoksa uzaktamıdır degerli bilginize ihtiyacım var şimdiden başarılar allaha emanet olun cevaplarını bekliyom not arazide 1_2 metre boyunda bir saglam kaya üzerinde tespit ettim bu işareti

asliyilmaz
09-01-2010, 02:43 AM
adriamos selam aleyküm hira usta ben yanyana 2 tane ayak izi buldum arazide nasıl usta bir yol izlemem gerekir hediyesi yakındamı yoksa uzaktamıdır degerli bilginize ihtiyacım var şimdiden başarılar allaha emanet olun cevaplarını bekliyom not arazide 1_2 metre boyunda bir saglam kaya üzerinde tespit ettim bu işareti
adriamos hazineyi buldun galiba ses çıkmadığına göre :):D

tarıkziyad
02-02-2011, 03:38 PM
adriamos usta :ya kara saplı bıcak ile define oldugu sanılan yere daire çizilir çizilirken de 7 adet ayetül kürsi okunur bu definenin yatay hareketini engeller defineyi baglamak için yapılır tuz olayı var olan bir sihir olayını çözümü içindir ve oda kaya tuzu üzerine yine ayetül kürsi okunarak yapılır okunma sayısı ve tarzı ... sonra bu su define olan yer e yine daire olarak dökülür --------------- define çıkartıldıktan sonra bir iki parça para veya neyse toprag a atılır ki buna ecnebiler topragın hakkı der biz se ordaki sakinleri kandırma derim sevgilerimle

tarıkziyad
02-02-2011, 03:39 PM
bir iki parça para olayına şahit olmuşum

amatör74
02-03-2011, 03:18 PM
slm söz konusu cinleri tuzla veya başka bir şeyle oradan kovduktan sonra işimiz bittiğinde o cinlerei geri getirmedikten sonra o cinler o kişinin ailesine ve kendisine büyük zaralar verdiğini okumuştum bu konuda görüşleriniz nedir vesselam

adriamos
02-04-2011, 02:40 PM
ben bildigim yöntemleri aktardım sadece kardeş

tarıkziyad
02-04-2011, 02:41 PM
cin kovma işine sarfı-ı imar denir buda şu şekilde yapılır 6 surei zilzal okunur eştaten e gelince 3 kere tekrarlayıp tekrar başa dönersin ondan sonra 7 kere ayetül kürsi okursun her yöne üflersin 7. yutarsın ondan sonra insarifu bi iznillah [Allahın izniyle dagılın] denir işimiz bittikten sonra mekan sakinleri yerinize dönebilirsiniz denmedikçe tehlike vardır sevgilerimle

OguzhanElaziq
05-30-2012, 07:46 PM
AgaLar bana Yardım Edin bilgol şefretin dagında bi yerde birbirlerine dikdortgen gibi bakan 4 işaret var 1 Ayı 2 Kurt 3 yılan 4 ördek aslında kup gibi ama aralarında hepsinin 50 adım var ortalarında ise 2 tane diktorgen mezar gibi birşey var heryerde full ot cimen vs ama orda cıkmıyor bun acıklamasıne acaba =?

kartal34
06-04-2012, 12:43 PM
mrb yeni katıldım umarım i olur

kartal34
06-04-2012, 12:49 PM
yok olsa kendileri çıkarır:)