PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Inceğiz çatalca

kandela
11-13-2008, 09:38 PM
gezerken çekmiş olduğum resimler.merak edipte gidemediyseniz buyrun inceğiz mağralarına.:D

kandela
11-13-2008, 09:41 PM
bunlarda dışarıdan görünüşler.

ya birde kalp işareti gördük ama anlamsız bir yerde idi ne amaçla yapmış acaba yapan :confused:

hira_pc
11-13-2008, 09:53 PM
oda mezarın felan icindemiydi bu kalp ...

kandela
11-13-2008, 10:07 PM
oda mezarın içinden çıkmadı hayır.yapılış yeri çok farklı bir yer düz bir kayaya oyulmuş mezar olmaya müsait olmayan bir yer fakat güzel yapmış yapan bir başka sitede dahi böyle güzel bir kalp görmedim.kalp var gerçi ama doğal resim yok sitelerde bu tamamen orjinal emitasyon değil.

işaretçi
11-13-2008, 10:26 PM
selam bazı yerlerde kalp işareti hayranlık hayır severlik olrak yapıldığını biliyorum ama yanında başka işaret olursa konumu degişir

kandela
11-13-2008, 10:31 PM
sanırım senin dedğin gibi işaretçi burada bi tapınak olduğuna göre tamamen hayırseverlik adına yapılmış.bi şey daha öğrendik.

işaretçi
11-13-2008, 10:50 PM
bilgi paylasştıkça çoğalır bilen susmassa

DAYI
11-14-2008, 01:50 AM
selamünaleyküm dostlar işaretçi havaya girmiş dostları birarada görmek insana mutluluk veriyor inşallah seyraniyide görürüz yakın zamanda

işaretçi
11-14-2008, 08:07 AM
seyrani meil atmış dun akşam msndedi slm attım görmedi yada işi vardı ne o darıldınmı dedim yine cevap yazmadı anlıyamadım bugun cepten ulaşırım saygılarımla iyi calışmalar

estafurullah abi burası bi derya(okyonus) bizse bi su damlasıyız.............

detay
01-18-2009, 06:15 PM
kandela usta kalpın sag tarafının altına dogru bakarmısın
orada bir ok gordum ben cızmesını bılmedigim için işaretleyemedim bir bakarmısın

Gaziosmanpaşa
01-18-2009, 06:27 PM
resımler cok guzel elınıze saglık
ama goruntulerde gunumuz ınsanlarının kalıntılarıda var adamın bısı sevgılsının adını kazımıs sanırm zeynep yazmıs vs
keske yazmasaymıs ben sızlerı boyle fuzulı kırletmelrden kacınmaya davet edıyorum yuzlerce yıldan berı kımse sankı adını yazmayı dusunememıs doagl halı daha guzel hem bızde bızden sonrakılerın bu yapıları gormesıne fırsat tanımalıyız dımı.

DAYI
01-19-2009, 03:04 AM
SELAMÜNALEYKÜM eros 85 duyarlılığına çok teşekkür ederim kardeşim ama bazan bende defineciyim demekten utanıyorum işareti bile ayırt edemiyosun adamlar askerlik anılarını bile yazmışlar çoğu yerde tabi lafımız bunu yapanlara DAYI

SEYRANİ
01-19-2009, 06:04 PM
seyrani meil atmış dun akşam msndedi slm attım görmedi yada işi vardı ne o darıldınmı dedim yine cevap yazmadı anlıyamadım bugun cepten ulaşırım saygılarımla iyi calışmalar

estafurullah abi burası bi derya(okyonus) bizse bi su damlasıyız.............

ben senin selamını görmedim aslan az çok tanırsan benim küsme gibi bir huyum yoktur onuda bilirsin ilave olarak ben seninle msnde yaklaşık bir aydır görüşemiyorum engelledinmi sildinmi yanlışlıkla bilmem artık
sen seyrani diye kime selam verdin anlamddım kiminle karışrırdıun beni kimbilir

diamond
01-19-2009, 08:16 PM
http://img229.imageshack.us/img229/7882/resssimfx2.jpg (http://imageshack.us)
http://img229.imageshack.us/img229/resssimfx2.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img229/resssimfx2.jpg/1/)

Ben sizin yerinizde olsam aşka meşke bakmam, Büyük haç işaretine ve haç işaretinin sol kolunda bulunan haca bakarım. Her şeyi anlatıyor. Muhteşem bir şey.

diamond
01-19-2009, 08:18 PM
Zaten İkinci resimde de ayna gibi karşımızda duruyor. Harikulade bir şey. Kol kırılır yen içinde kalır yaa... Bu öle bi şey..

KOMAGENA
06-17-2009, 12:23 AM
S.a kandela -----çatalcalimisin? Bu yer hakkinda bilgin varmi?----sazli köyünün kuzeyinde çilingoz köyü-aşağida delikli kaya batisinda kilcali çatal köy yol boyunca 3 kilavuz taş altinda volçanin işareti-yarim saat ileride yenidağ köyünde kartal-kurt-balik-avci-karaca-kiz-papaz-domuz ve güvercin işaretleri var.yenidağ köyünün kuzeyinde tekne kaya üzerinde varmiş.

meçhul
06-17-2009, 12:40 AM
bunlar çok net ve güzel işaretler elinize ,emeğinize,yüreginize sağlık.
içten olan resimlerde her yer açılmış gibi dursada açılmayan ve hala kapalı duran bir oda daha gözüküyor,o oda tavandaki yuvarlak papalık haçının hemen altı boşluk tesbitinde bence yarar var.
ayrıca dışarıdaki kalp çok daha derinde tehlikeli,tuzaklı ve zehirli bir hazineyi işaret etmekte naçizhane görüşüm budur saygılarımla emi:cool::cool::cool:

SEYRANİ
06-17-2009, 04:41 PM
bunlar çok net ve güzel işaretler elinize ,emeğinize,yüreginize sağlık.
Içten olan resimlerde her yer açılmış gibi dursada açılmayan ve hala kapalı duran bir oda daha gözüküyor,o oda tavandaki yuvarlak papalık haçının hemen altı boşluk tesbitinde bence yarar var.
Ayrıca dışarıdaki kalp çok daha derinde tehlikeli,tuzaklı ve zehirli bir hazineyi işaret etmekte naçizhane görüşüm budur saygılarımla emi:cool::cool::cool:
[color="darkred"]
[I][B]
evet meçul kardeşim bende dedim aynini HİRA USTA YA
açilmamiş odavar diye
ama yer çalişmaya müsait degil
DEMEDİMMİ HİRA