PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kayadaki izler yorum yaparsanız sevinirim

ufuk__06
11-30-2008, 11:36 PM
herkese merhabalar arkadaslar resimlerime yorum yaparsanız sevinirim aranıza yeni katıldım umarım iyi arkadaslıklarımız olur

hira_pc
12-01-2008, 11:45 AM
s.a. arkadasım şimdi buranın 50-100 metre cevresinde işaret arastırmasında bulun bakalım bir işaretler varmı diye cünkü buraya pek dogal demek istemiyorum sadece birinci işarette işcilik sekli verilmiş onlardaa cok temiz olmadıgı icin net değil zaten işaretse yüzde yüz kesinlikle cevresinde baska işaretler vardır daha belirgin sekilde tek basına böle değildir önce cevresini bir aarastır derim sana

SEYRANİ
12-01-2008, 07:18 PM
dogal gibi duruyor iyice temizlenirse ortaya çıkar belki

işaretçi
12-01-2008, 09:17 PM
selam arkadaş temizleyip bide ıslatıp cekermisin ya işaretede benziyor ama murç izini göremedim kendi şahsım adına bi temile bide öyle yorum yapalım saygıve sevgilerimle

DAYI
12-02-2008, 11:57 AM
SELAMÜNALEYKÜM ufuk kardeş bencede doğal kayanın kendi şekli gibi ama istersen yakın çevrelerde başka kaya resimleri varsa onlardanda belli olur aynı yörenin kaya yapıları birbirinr uyar eğer ötekilerdede benzer şekiller varsa doğal olması kesindir saygılar DAYI

istihkam
01-21-2011, 09:33 PM
degerli kardesim
ayak ızı işaretını takıp et
calılıkların ıcınde farklı bır tas olacak 3-10 m arasında farklı muhtemel sıvrı bır kaya olacak
mezarı oradadır
ayagın etrafını saran oyuk ise bır orak ısaretıdır

saygılar.