DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   Eşkiya Belgeleri (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Volcanın kayıp belgesi, (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=2711)

ilkim111 12-29-2010 11:40 PM

Mantık yürütülebilir belgelerde geçenler hakkında...Fakat bu belgeler nasıl piyasaya düştü ? Elden ele nasıl dolaşıyor,bu belgelerin gerçeklik payı ne kadar olabilir ? Yoksa bu durumdan menfeati olanlar mı var ? Bu durum ülkemiz içinde geçerli, yunanistan ve bulgaristan içinde geçerli. Bu eşkiyanın veya eşkiyaların belgelerini ilk kim ele geçirdi !!! İlk ele geçiren şahıs veya şahıslar mı piyasaya düşmesini sağladılar ? Aslında gerçek şu; belgelerde adı geçen yer isimleri birçok yerde bulunduğu için belgelerin doğru olduğuna inanıyoruz...Eşkiya işaretleri var,ermeni,rum veya yahudilerden kalan emareler var. Bunları belgelere göre değerlendirmeyip araziye göre mantığımızı ve teknolojiyide beraberinde kullanıp değerlendirmeliyiz diyorum. Allah tüm definecilere hayırlısıyla bulmayı nasip eder inşallah.

ilkim111 12-29-2010 11:44 PM

İşaretleri bulan arkadaşlarında sitede işaretlerin fotoğraflarını yayınlamalarını rica ediyorum. Belgelere göre hareket eden arkadaşlarımız fotoğraflara ve kendi bulgularına göre karşılıklı istişare etmeleri açısından daha güzel olacağı kanaatindeyim. İşaretlerin isimlendirilerek fotoğrafların yayınlanması diğer defineci arkadaşlarımızın dikkatini çekecektir. Bircan üye adlı arkadaşım ilk bulduklarından başlayalım mı ? Kolay gelsin...

tarıkziyad 12-31-2010 05:17 PM

yayınla ustalar birbir çözerler

istihkam 01-03-2011 12:09 AM

Alıntı:

bircan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 19695)
modoretorum usteki mesajı silerseniz sevinirim deşiklik yaptım

saygıdeger uyemız ıstegınız uzerıne mesajınız sılınmıstır.
saygılar.

yeşil 01-03-2011 10:48 PM

arkadaşlar volçanın izi cideye kadar uzanmaktadır gideros bunun en büyük delilidir çünkü gideros bunun limanıydı soydukları gemileri buradan iç bölgelere taşırlardı ondört tellisazda bunun belgesidir daha sonra başka belgeler açıklllarım

ilkim111 01-03-2011 11:27 PM

yeşil usta sizden ricam eşkiyalar hakkında mevcut belgelerinizi sitemizle paylaşmanızdır. Şimdiden paylaşımınız için teşekkür ederim. Paylaşılan bilgi ve belgelerle hep birlikte istişare halinde olursak daha sağlıklı sonuçlar elde edileceği kanaatindeyim.

DAYI 01-04-2011 01:00 AM

Alıntı:

yeşil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 19738)
arkadaşlar volçanın izi cideye kadar uzanmaktadır gideros bunun en büyük delilidir çünkü gideros bunun limanıydı soydukları gemileri buradan iç bölgelere taşırlardı ondört tellisazda bunun belgesidir daha sonra başka belgeler açıklllarım

bunu ben senelerdir savunuyorum ama kimselere inandıramadım varsa eli,nde belge açıkla bakalım yeşil usta

bircan 01-04-2011 02:36 AM

arkadaşlar ben bircan bende belge yok gozlerimle gormuşum ben gormedigim her hangi birini yazmam ben bunları istanbuldan gelen bir defineci arkadaşla tanıştım a da bana sende belge varmı dedi yok dedim bulundugum yerin yakınına goturdum hayret etti ben 50 yaşındayım bu yaşta yalanmı soyleyeyim o arkadaş internette hepsi var dedi size uye olddun de demin bir yazı yazdım siteye 1010 yılına ayittir dedi sistem kayboldu
duhde aynısı oldu bır başkası idi yazmadım
saygılar

BabaSuphi 01-04-2011 07:19 AM

s.a

Define ile alakalı veya şahıs gömüleri ile alakalı mutlaka bilgi,belge ve dökümanlar var.Anlaşılması zor olan böylesine önemli bilgilerin internet ortamında her sitede yayınlanmış olması. Elbette ki zamanında eşkiyalar ve belirli çeteler yaşadı.Bunlar kimi zaman kervan soydular,kimi zaman köy bastılar ve kimi zaman farklı insanların değerli eşyalarını vede paralarını gasp ettiler. İşte bunların belgeleri piyasada dolaşanlarla yakından uzaktan ilgisi yoktur. Şahsi düşüncem piyasada dolaşan internet ortamında dolaşan belgelere çok kulak asmayınız. Arazide rastladığımız işaretler belge değilmidir ? En güzel belge bence işaretlerdir. Herkez gizemli yerlerin ve işaretlerinin resimlerini yayınlarsa birbirimize yardım etmiş oluruz.s.a

amatör74 01-04-2011 12:45 PM

bu gideros olayını bende duydum bu giderosta 3 telli bir saz resmi aranmakta ve bu saz çoğu işaretlerin başlangıcı olduğu söylenmektedir.mesele sazı bulmak.vesselam

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:22 AM.