DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   arkadaşlar bir okursanız (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=2115)

acemişansı 07-07-2009 11:51 PM

arkadaşlar bir okursanız

ÖNEMLİ

Arkadaşlar,cep telefonu operatörleri 15 yıldır Türk halkını sömürüyorlar.
Dünyanın en pahalı GSM iletişim hizmetini Türk halkı kullanmaktadı r.
Eğer sesimizi çıkartmazsak ve tepki göstermezsek bu sömürüye de daha uzun yıllar devam edeceklerdir.
Nüfusu 72-73 milyon olan ülkemizde toplam 65 milyon Cep Telefonu abonesi vardır.Belki çoğu kimse "neyi değiştirebiliriz" diyebilir,ama çaba harcamazsak hiç bir şey değişmez...Yıllar önce "Aydınlık yarınlar için karanlığa bir mum da sen yak" kampanyasına katılmadık mı?Her gün akşam aynı saatte evimizin ışıklarını açıp kapatarak tepki vermedik mi?...19 yıl önce Cola fiyatlarının aşırı derece artmasını protesto için kimse Cola içmemişti bu ülkede,Ve hemen yapılan zam geri alındı hatırlarsanız. ..
Şimdi yapılması gereken şey de tıpkı eski tepkilerimizde olduğu gibi GSM operatörlerine "AYAĞINIZI DENK ALIN" anlamında bir ihtar vermektir.
Bunun yolu yine halkın birlikte hareket etmesiyle olacaktır.Belki kimse telefonundan 1 saat bile ayrı kalmayı göze alamaz ama eğer tüm aboneler 1 gün için telefonlarını kapatırlarsa amacımıza ulaşabiliriz.

30 AĞUSTOS 2009 TARİHİNDE SADECE 1 GÜN İÇİN CEP TELEFONLARIMIZI KAPATALIM ARKADAŞLAR.(Gece yarısından-Gece yarısına kadar)

Lütfen bu maili tüm tanıdıklarınıza gönderin,30 Ağustos'a kadar bir çığ gibi büyüyerek tüm ülkeyi sarması ve kampanyanın başarıya ulaşmasına destek verin...

meçhul 07-08-2009 01:12 AM

en büyük güç halktır bunun çarpanı ise birlik beraberliktir.tşk duyarlılığın için arkadaşım destek geldi bile emi

hira_pc 07-08-2009 09:26 AM

s.a. cok güzel bir düşünce inşALLAH herkez o gün geldiğinde bunu uygular... saygılar

Mağaracı16 07-10-2009 03:14 PM

Teşekkürler inş. düşünce de kalmazda destek çok olur.
Operatörüm t.cell. 505 li bri no ile 32 saniye görüşme yaptım benden 13 kontör kesildi.Bizzat aradım ve sordum bu neyin nesi diye.Diğer operatörleri aramak dk.sı 3,36 tl. dedi.
Düşünebiliyomusunuz 1 dakika konuşacağım ve benden neredeyse 4 tl. (4 milyon) para kesecek.Bu soygun değildir de nedir?
Kızdım ve kapadım.
Bence ses çıkarmazsak daha çok soyar bunlar bizi.
Saygılar.

SEYRANİ 07-10-2009 04:57 PM

inek gibi sagdılar hakketen milleti eger bu tepki işe yarayacaksa bir gün kapatrım bne telefonu ölüm yokya sonunda
uyarın için teşekkürler kardeşim

efsane 07-11-2009 01:08 AM

bencede çok haklısın arkadaşım inanıyorumki bu nu duyan bütün arkadaşlar tereddütsüz uygulayacaktır bence uyulması gereken bir konudur bizlerle bu konuyu paylaştığın ve uyardığın için teşekkürler

DAYI 07-11-2009 02:07 AM

selamünaleyküm dostlar bence sesimizi çıkarsakta soyarlar çıkarmasakta bunun en güzel yolu kendine lazım olanın alıp kullanması teknolojiden faydalanması ben yurt dışında baya bi süre kaldım hiç bir ülkede bizim kadar cep telefonu görmedim. bizde işi olanda alıyor olmayanda birde işin garibi hovardaca bi kullanım var dikkat edin her hangi bir noktaya durun yanınızdan geçenler bakın on kişiden sekizi mutlaka telefonla konuşarak geçer . eğer işlerde bu şekilde yürüse bizim memlekete güç yetmez . ama maalesef işler ters orantılıdır. bu aletin iş için kullanılmadığı tek ülke türkiyedir. maksat görüntü olsun acemi şansının verdiği rakamlarda bunu gösteriyor. 70 milyon nüfusa 65 milyon telefon demekki çoğu çift telefon kullanıyo ha tepkimi diyorsunuz tamam gösterelim ama hiç bi faydasının olacağınıda sanmıyorum. çünkü adamlar bizi bizden iyi tanıyor. saygılar DAYI

ozooo 07-17-2009 06:35 PM

S.A biz TÜRK milleti olarak alışmışız ensemise şaplak yiyip agzımızdaki lokmayı kaptırmaya KURUNUN YANINDA YAŞDA YANIYOR sesimizi çıkarmazsak susarsak herzaman bu böle olacak ARKADAŞIM TEŞEKKÜR EDİYORUM güzel bir konuya deyinmişsin İNŞALLAH HERKEZ DUYARLI OLUR

keopss 07-17-2009 06:58 PM

hepsi soyguncu en guzeli biguneylem yapacagıniza hic kullanmayin bence

ozooo 07-17-2009 07:39 PM

Alıntı:

keopss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 11628)
hepsi soyguncu en guzeli biguneylem yapacagıniza hic kullanmayin bence

s.a kullanmayın bencede kastın sen kullanacaksın galiba?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:13 AM.