DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   Define Cihazları , Dedektörler , Alantaramalar , Radarlar Hakkında Bilgi Paylasımı (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=94)
-   -   toprak altı görüntüleme cihazları (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=2341)

magnesia 12-09-2009 12:00 AM

inb 37 benim aklım karıştı şimdi bende exp 3000 var examiner bende çok istiyorum ama exp 4000 nedersin

magnesia 12-09-2009 04:02 PM

Anlaşılan bu konu hakkında kimsenin bilgisi yok

MEZARCI 12-09-2009 05:43 PM

Alıntı:

magnesia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 13656)
Anlaşılan bu konu hakkında kimsenin bilgisi yok

arkadaşım bilgisi olan yardımcı olmaya çalışmış burası dedektör alım satımı veya reklamı yapan sitelerden değil forum kurallarını lütfen tekrar okuyun varsa işaretin fotoğraflarını yükle yorum yapılsın lütfen bu konuyu daha fazla uzatma

mezarcı

ozooo 12-09-2009 07:59 PM

Alıntı:

magnesia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 13649)
ozo anladığım kadarıyla manisalı bende öyle ama cevap vermiyor

s.a manisalı degilim kardeş KASTAMONU'LUYUM

ozooo 12-09-2009 08:04 PM

Alıntı:

magnesia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 13620)
arkadaşlar ben toprak altı görüntüleme cihazı almak istiyorum ne önerirsiniz

S.A durumun varsa OKM 3000-4000 EXP AL DERİM YANILMA PAYI ENAZ VE EN VERİMLİ ÇALIŞANIDIR DERİNLİK EYER ALACAĞIN CİHAZ ORJINALSE 12 METRE DERİNLİĞİ NET ALIRSIN EXTRA ANALİZ İÇİN FARKLI YAZILIMLARIDA MEVCUTTUR

lakin OKM olsun GOLDEN olsun ne olursa olsun kullanılması mümkün olmayan yerler vardır

sana tavsiyem FATURALI AL ve senin adına olsun sabah 8:30 akşam 4:30 arama yapabilirsin yanında extra alet edevat olmadığı taktirde.

ozooo 12-09-2009 08:17 PM

Alıntı:

magnesia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 13636)
arkadaşlar ilginiz içn teşekkür ediyorum bende examiner demeye başlasım bende zaten okm exp 3000 var ama hikaye

okm exp 3000 in bulduğu bulguları ve bulduklarını en yakın zamanda eklerim

cihaz bulmadığında o cihaz kötü olmaz

piyasada satılan yeraltıgörüntüleme cihazları 2500tl 3500tl sizce mantıklımı okm 4000 in suanki orjınal ABD FİYATINI BİLEN VARMIDIR 11.000 EURO FULL ORJINAL VE SİNGAL LEDLERİ DEĞİŞMEMİŞ VE ORJINAL YAZILIMLI

arkadaşım geliyor bana gel gidelim filanca yerde o var bu var gidiyoruz bir ŞEY yok hemen cihaz para etmez oluyor şimdiye kadar her ölçüm yaptığımız ve analizini yapdığımız objeler kayıtlıdır cihaz şuan orduda gelir gelmez ilk işim eklemek olacak ve sizden ricam cihazları övmek veya kötülemek bize düşmez bize düşen GERÇEKLERİ YAZMAKTIR TAM VE EKSİKSİZ

senin okm 3000 ile kullandığın başlıkların ve yazılımın adını yazarmısın sana yardımcı olayım o konuda

hayırlı akşamlar

magnesia 12-09-2009 09:29 PM

sana gerçekten teşekkür ederim ve bu bilgileri bildiriceğim

MEZARCI 12-10-2009 09:12 PM

Allah sendende razı olsun ustam , deltanın şeması ile ilgili link kırık tekrar denermisin ustam zahmet olmazsa led devresini indirdim birde pıc yazılımınıda eklersen çok makbule geçer :) saygılarımla

mezarcı

alemci1970 12-12-2009 01:47 PM

slm kardesım benım fıkrımde su durkı bahsetıyınız cıhazlar en ucuz fıyatı 20 bın dolardan baslıyo alma ımkanım olsa bıle ben sahsen almam cunkucıhazlarda dogruluk oranı cok dusukbence enıyı cıhaz bılgıdır bulunan ısaretler ustunde her bılgıyı veren cozumler bulunmaktadır bunlar uzerıne calısman daha mantıklı olanıdır sonucta ocıhazlar ıcerısıne bır pırogram yukludur ve sabıttır onun ıcın gerceklıyını kaybetmektedır yınede karar senındır saygılar ıyı sans lar

Gaziosmanpaşa 12-12-2009 06:46 PM

alemci kardes alinda is tam dedigin gibi degil
bu cihazlarin ana kartlari belirli bir frekans uretir ve arama bobini vasitasi ile toprak alti ve ustune sinyallari gonderir
uretilen bu frekans sabittir ve makinalar oyle yapilirla ortada metal yokken ses yada deger uretmezler ama bobine bir metal yaklastirdimizda fark frekansi olusur makina cikis verir
dogada her madddenin kendisine gore bir frekans gecirgenligi ve yansiticiligi varidr
buna gore metalin derinligi,turu,miketari anlasilabilir
ama sunuda unutmamak lazim benim anlatiklarim temek calismadir makinayi hangi firma tasarladi hangi kriterlere gore hepsi onemli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:38 PM.