Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-18-2009, 09:21 AM   #30
definereisi
Banned

Tecrübe Puanı: 3015
definereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond repute
Cool

Alıntı:
NİKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel bir eser ellerine sağlık ben ilk kez birine bunu söylüyorum .... sana şunu söylemek gerekir resim güzel çokta hoş ama herşey ayrıntılarda gizlidir ben sana şöyle yardımcı olmak isterim bu ayının karşısında birşey var ve bu ayı çok korkmuş birde ayı oturmuş karşısındakinden korkmuş ve yenilgiyi kabullenmiş kısa olarak ben şunu derim o taş dışına çıkmayacaksın olay orda ... ama ona saldırıp onu korkutan nedir onu bilmiyorum sana zahmet olmassa oraya gidersen eğer eğer işaret veya bişey bulamazzsan oraya su dök eğer bişey görürsen yazmanı rica ediyorum oda olmassa ya gün doğumu yada batımında karşısındaki tehlikeyi görürsün ve bizlere yazarsın.. hadi kolay gelsinnn

definereisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla