Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2010, 09:55 AM   #28
dr.defineci
Üye

Tecrübe Puanı: 4015
dr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond repute

sn ozo yanlış anlamaya gerek yok siz okm cihazların hakkkında bilgi toplayacağınızı kanıt sunacağınız söylüyorsunuz elbette siz mecbur değilsniz tabi bunun kanıt açısından bakarsak bunu dört gözle bekleriz bu kaliteli iş yapan bir gpr in benim hangi üniversitede kullnılıyor veya patentleri vardır ikinci bir husus referans olarak resmi kazı olur bilimsel temelde arşatırmacılar olsun tek bir referans varmıdır inanın başarılı olması hazlinde seve seve savunuruz ama ben cevapları alamıyorumki sizin satıcı oldğunuzu demedik çoksöyleneler hatırlarsınız çok yüksek khz ile çalışan vlf dedektörlerini millete 8 12 derinlik dediler olabilmesi mümkünmü ? değil ama zavallı nerden anlar khz yüksek olması derine nüfüzün azalmasın tekabül sistemin derine uygun olmadığını bilmediklerinden alıyorlar bilseler alırlarmı ? elbette almazlar burası türkiye cenabı allah verdiği nimetlerden bir tanesi toprak ama en büyük nimettir bundan öyle kolay her cihazın metredeyip derine inmesi mümkün omadığını bilirsniz ama buna karşın cihazdan anlamalrı gerek,iyor kullanıcının yanlız nerede hangi sistemi kullanacağını bilmeklen beraber başrıya ulaşması mümkündür ben kısa örnek vermek gerekirse bir avcı ava çıktığı zaman kaç numara mermi kullancağını bilyor ve silahın kalitesi konuşur eğerr elindeki silah nişanı tuttuğu hedefe değilde 5 metre başka tarafa gidiyorsa bu avcını şansı sizce yüzde kaçtır elindeki malzeme malzeme değilki ha karşısına bişey çıkmıyorsa oda başka mesele olay budur saygılar
dr.defineci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla