Konu: manukyan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2011, 07:37 PM   #26
hutame
Tecrübeli Üye

hutame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 449016
hutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond repute

Sayfa 2

BAŞLANGIÇ : Dikkat burası Ayran Pınarı mevkisidir. 1132 yerinde paramız vardır. Çok sayıda resimlerimiz var, sakın aldanmayalım. Dikkat buradan ayrılmayalım. ( II 21 7.7.7. 3.7.7.21 ) yapar. 21 21
Dikkat bu işaretlerimiz sofrada mevcuttur. Yarım dilim ekmek, iki tabak, bunlar mağaranın tavanındadır. Bunları elimizle yaptık. 1132 yerde paramız vardır. Bir çerkez kaması ayrıca da 200 adım kadar ilerde üç kireç ocağı yaptık. Yandığı belli değildir. 3.7.21 3.7 ilen taksim edilir. 21 er adım saç ayak ayağıdır. Bu kireç kuyuları ve bu derenin bir yan tarafında sol altından geçer ve burasında taşlar su aktıkça köveke yapmıştır. Argın bitiminde değirmen kapağıdır. 8 metre B.B.B. II adım B.B.B. II II dikkat hakikat yerimiz burasıdır. Üstümüzde KARA TEPE dir. Hakiki ismi KORDON TEPE sidir. + şifresi yukarıda bak bu değirmene bakar. Dikkat argın doğusunda kalır. Değirmeni ana kayayı oyduk değirmen yaptık, içini doldurduk ve ismini de ARKACIK DEĞİRMENİ koyduk, kapattık. DOMUZLUKTAN çıktık suyun ağzında bir domuz resmi yaptık. Değirmenin doğusuna gelen tarafına, dağın birinci tepeyi aşarak

SEN HUTAMENİN KİM OLDUGUNU NERDEN BİLECEKSİN Kİ...http://img6.resimup.net/dm/15129890893415.png
.................................................. .....
sitede verilen bilgiler ön calışma içindir kacak kazı yapmayın..
hutame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla