Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2011, 12:15 PM   #1
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute
Standart Ebedi Üçgen

hiç duydunuzmu bilmem ebedi üçgen nedir nasıl olur ben öyle alangirli laflar
bilmem yekten girerim insan veya güçlerin birbirine karşı oluşan güç gibi ama hayatın devamı veya hayatın bitimi için gereken bir bir olay mesela ben bir kızla arkadaşlık aradan geçen zaman içinde esasında arkadaşlık ettigim kızın kız arkadaşının esasında bana daha uygun oldugunu fark edersin ama esasında
bu fark ediliş sadece sen fark etmessin öteki kızda fark etmiştir EBEDİ ÜÇGEN
HAKKINDA bilgi edinmek isteyen tabiki internetten araştırabilir benim konuya deginmemin sebebi son günlerde oluşan bir üçgen oluşumu katılırmısınız bilmem ama genede gördügümü yazayım rahmetli erbakan cenaze namazı istanbulda
fatih sultan mehmet camisinde kılındı ama ankaradada hacı bayram veli cemisindede kılındı hacı bayram veli kim fatih hanın babasının hocası ve akşemseddininde hocası merkez efendi mezarlıgında defnedildi merkez efendi
kim fatihin torunlarında kanuninin hocası benim gördügümü dilimin döndüğünce
anlatımı bu belki daha iyi anlatılabilirdi vesselam
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş