Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2011, 11:58 AM   #9
murat_21
Üye

Tecrübe Puanı: 4014
murat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond repute

Alıntı:
tarıkziyad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
murat 21 in fotografları resimler çok uzaktan çekilmiş ki yapacagımız yorum ne derece saglıklı olur----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hangi kategoride konu açacaksanız okunuyu yazmaya başladıgınız yerin altında eklenti ekle kısmı var işte o kısım resim eklenen kısımdır tıklayın ve yönergeleri takip edin----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Definecilik meşakattir definecilik yorucudur definecilik 100 sıkıp 1 isabet etmektir ama emektir murat 21 kardeşim yakın resim çek ve yayınla genede ustalarım daha iyi bilir sevgilerimle
selam arkadaşlar benim bu yolamış olduğum resimler köçük çıkmış ve yöklemem de bana yardımcı olan ustalarım SeRHaT 21 ve tarıkziya da teşekür ederim saygılarımı sunarım onlsra zahmet oldu bu kaya eski bir kervan yolu özerinde ve bunu ilerisinde askeriyenin nöbet tutuğu bir mağaranın içinde öst tabanında bir tepsi gibi işaret vardır ama askeriye orada oldu oymadır sanki bir kasanın dibini çamura batırmışsın gibi mevkisi palang deriz ve oraya yakın bir yerde bir alaca köyde taşta geyik kafası şekli vardı ve o geyik kafasına bir çoban dokununca baygınlık geçirdi ondan sonra bir arkadaşına durumu anlatınca beraber gitiler arkadaşı inanmadığı için oda dokunur ve oda aynı şekilde fenalaşır bu eskiden olmuş bir olaydı bana anlatıldı gidip bakacam dedim ama öğrendimki o alaca köyüne uazak alaca köyünün yaylasındaymış ve işaret kırılmış ve taş dereye yuvarlanmış kırık olmasına rağmen yine gidecektim ama tehlikeli bir bülge olduğu için gidemedim yani beni oraya götürecek kimse olmadı bide orada l şeklinde uzun bir mezar varmış o köyün merkezindeymiş saygılar
murat_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla