Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-08-2011, 09:38 PM   #3
umut_
Üye

Tecrübe Puanı: 1014
umut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond reputeumut_ has a reputation beyond repute

Alıntı:
SeRHaT21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bahsettiğiniz ayak izi kurt ayak izi diye düşünüyorum bunun anlamı kapak demektir bulunduğu kayanın altı önem arz eder. okudum sanki biraz kafamda toparlayamadım ama öyle düşünüyorum.
sa arkadaşlar SeRHaT21 arkadaşım işaret olan kaya zaten büyük bir kaya değil ortalama olarak yazıyorum 50 ye 80 bir kaya.bir de şunu söyleyeyim karar sizin.toprak altından çıkan bu işaret taşı ile büyük taş dediğim 5 mt güneyinde nokta arasında tam orta noktadan bir küp parçası ve değirmen taşı gibi ortası oyuk 40 cm çapında kırmızı bir taş çıkarılmış. boş küpün yeri dahi belli,boş küpün kırıkları ve değirmen taşının yarısı duruyor derinlik 50 cm kadar burada büyüklerimiz bu taşın çıkarıldığı dönemlerde(25,30 sene önce) buranın varsa alınabilmiş olacağını düşünüyorlar.allaha emanet olun
umut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla