Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-16-2011, 07:37 PM   #1
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute
Standart Yuvarlak oymalar

Yuvarlak oymalar define habercisi olabilmektedir ancak define habercisi olabilmesi için yanında define var diyen işaret ler olması gerekir mesala omega ,v,o,paston ,göz işaretleri gibi veya yuvarlak oymanın içinde başka bir işaret olması gerek ki define var diyelim yoksa kazdıgımız gariban vatandaş mezarı kendimizi boşu boşuna hem yorar hemde birilerini gereksiz yere rahatsız ederiz
8 nolu resimde gözüken büyük oymanın yanında küçük oyma arasındaki mesafe ölçülür 1cm=1adım prensibiyle küçük oyma yönünde ilerlenir yannız bu tür buyük yuvarlak oyma için belirtiyorum genelde dik sarp kayalıklarda olur
9 nolu resimde bir mezarı simgelemekte

İNŞALLAH DEVAM EDECEZ sevgilerimle
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 8.jpgaaaa.jpg (60,8 KB (Kilobyte), 60x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg 9aaaaa.jpg (91,0 KB (Kilobyte), 54x kez indirilmiştir)
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş