Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-04-2011, 09:28 AM   #1
agu
Üye

Tecrübe Puanı: 5013
agu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond repute
Standart hancer veya kilic ayniyerden cikan tas harita

s.a onleclikle ustalar sapit bir kaynin uzerinde murc ucuylan nokta halinde hancer veye kilic yapilmis kisacsi ozetlen anlatyim ben kilic diyeyim kilcin ucu dogu tarfina bakiyo sapiysa baiti tarfina uzunlugu 9 cm kilicin oldugu kaynin uc kisminda ucgen var koyruklu 70 m 80 m arsi uc kisminda 3 adet cakil yigma var arlari 20 m re ucgen sekilde yigilmis kilicin arka kisminda 3 m arkasinda dere geciyo kuzey tarfinda 150 m yukarisinda birtane delikli tas var murclan yapilmis 2 cm kilica bakiyo kuzey bati tarfinda 70 m arsindakilicin oldugu kaynin aynisinda var baska o kaynin aynisinda o cevrede yok cok ilginc kaplumbagi sirti gibi duruyo guney tarfinda alic agci var yaninda kaynak suyu var cok hafif akiyo arsi 7 m kiliclan kilicin sap kismi 3 cm koruma tarflarida 2 ser cm guye tarfin kilicin al tarfinda birtanedaha delik var 2 cm alica bakiyo o deligi olctum 2 cm 2 m re gelen tarfi kazidim 40 sm birtane tas harita cikti resmen oranin dogasini islemis cikardigim tasa saygilar yorumlarinizi bekliyorum ustalar resimleri en kisa zamanda yuklicem saygilar
agu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş