Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-17-2011, 08:11 PM   #9
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
seha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bahira kardeşim haklı olabilirsin...Çünkü resmi sen nasıl gördüysen bende aynı senin gibi resmi görüp attım sayfaya...Gerçi taşı dikip fotolamalarınıda istedim gelecek fotolar...evet ben iki yavruyu çok net görüyorum allta..ama diğerlerini tam tanımlayamadım...olsa olsa 3 civcivdir ama hayvanın gövdesine dikkat edildiğinde sadece civciv veya yavrudan başka bir takım işaretler daha var...artı bu hayvanın başının üzerinde kayada horasanlı bir bölge varmış.Bu horasanı kırınca 32 cm uzunluğunda bir demir çubuk çıkar...resimleri yükleyemedim ama elimde olanları en yakın zamanda yükleyeceğim...artı farklı birkaç foto daha gelecek aynı yerden onlarıda yükleyeceğim inşallah...Formen16 ustanın gözünü cilalamak lazım Tabi Kayıpkepenek ustanında Kalbi sevgi ve saygılarımla...Formen16 usta seni türk defineciler derneğinden hatırlıyorum...saygılar benden sana...Ama seni bulmuşken daha devam edecek işaretler...devamı olan yabancı filmlerden sonra hani yazarya'' to be continued'' '' devam edecek'' bizde devam edeceğiz inşallah..

seha kardeşim öncelikle hoş geldin.türkdefterden hatırladığına göre yabancı sayılmayız.Senin "to be contnued" kelamından pek anlamam.Çünkü ben radyoda arkası yarınları dinleyerek büyüyen nesildenim.
Yalnız cilalarken perdahı fazla kaçırma derim.
Madem eski dostuz,harbi işarete eyvallah.Birbirimizi üzmeyelim.Olurmu güzel kardeşim.