Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2011, 06:07 PM   #59
battalgazi
Üye

Tecrübe Puanı: 21013
battalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond repute

Sa.
Resim'de de anlattığım gibi Ayı resmi harici bir hayvan figürü daha var. ve benim yorumumca kurt gibi birşey.2 resmin ortasında işaretlediğim noktada bir giriş olabilir. + olarak arkadaşların yaptıgı yorum gibi ayı bir şeyden korktugunu soyluyorlar; arkadakı yaptıgım fıguran her neyse ondan korkuyor olabilir(sizin yorumunuz için).
ßenim yorumum ise;Ayı mal define anlamına gelir. ve o noktada belirttiğini işaret etmiştir diyorum. veya hutta 2. resımde belırttıgım gibi arkadan bir giriş olabilir diye düşünüyorum.Velasıl bulundugun nokta büyük bir noktadır.Şaşırtmaca olabilir ve Unutmadan söyliyeyim TUZAK lı bir yerdesin..

Herşeyin hayırlısı.
battalgazi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla