Konu: yardım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2009, 03:27 AM   #7
zeki55
Üye

zeki55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 9016
zeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond repute

selam bakın o 60x60 taşın güney tarafına baktığında 600x600 gibi adım olarak bir düz alan olmalı ya da 6000x6000 ölçeğinde bu düz alanın dörtbir köşesinde çeşme, ev yeri, ekmek fırını gibi yapı aramalısın. bunlardan birisini tespit ettiğinde tam tersi istikamete 600 adım gittiğinde 2. doğal işareti de bulacaksın bu arada yine destekleyici kayalara çizim işaretlerde bulacaksın ve bu saydığım objeleri bulduğunda zaten bizi yöndendirecek ve bir noktada da bizi hem mala yaklaştıracak ve hem de diğer işaretleri bulduracak işaret cıkacaktır karşına. Ayrıca bu tarladan bu düz alanda görünmektedir.
zeki55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla