Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-24-2009, 12:33 PM   #6
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute
Standart şişirme online üyeler :)

İstihkam_ustad sana teşekkür ediyorum. Bu bahse konu olan siteyi ilk gördüğümde gözlerime inanamadım ve size yazmıştım.Sizde sitemizde bu konuda hakkında bir forum açıldığını söylediniz. Gerçekten görmedim görseydim bende sezenişimi dile getirenlerin en başında yer alırdım. Ama yine de gecikmiş bir işlem değil. Foruma yazıyorum. Azami yüklü ağırlığı 400-500 (boş üye) olan bu sitenin yükü bana göre teknik açıklamalarda da görüldüğü üzere gerçek değil. Boş kayalardan ve havadan ibaret. Siz ticari taksi ile kamyonculuk yapmaya kalkışırda yük taşımak isterseniz bir yerde devrilirsiniz. bu doğayada aykırı mantığada. Bu ticari taksi bu yükü çekmez diyorum. www.defineburada.com gerçek bir define arkadaşlık ve sohbet sitesi. doğa ve tarih sevdalılarının buluşma noktası. Emekleri gecen herkesi saygılarımla selamlıyorum.. Ellerinize sağlık. Dürüstlük ve doğruluk ancak başarıya götüren adımdır. Yalanla dolanla kimse biryere varamamıştır varamazda. Atalar boşuna dememiş. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Bir de o sayacı tavan yaptırma olayına o kadar sinirlendim ki, elimde olmayarakdan. Kendime zor hakim oluyorum şu an. Buradan sesleniyorum sözüm ona" Kendizi kandırırsınız başka kimse kanmaz. HEr gün açar bakarsınız, oooo 400 kişi var online diye fakat hepsi şişirmee"

Burdaki dostlara yönetici arkadaşlara ayrı ayr teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Saygılarımla.