Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-26-2009, 11:28 PM   #8
lybre
Guest

Tecrübe Puanı: 0
lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

s.a hira ustam.karagulun dediğine ve senin yourumua takldım 12 den vurdun.daha onceden boyle bi oaly da ben yazstım.çok benziyo senin yorumuna takılısmda magara varmı diye bahsediyosun onu anlatcam belki unutlmus yada gormeişsindir yazdımı onu bi hatrlatyım.200 mden fazla yukskce bir tepe.yasanmıs bir yer.donem romatam batı yonu ucurum.tam bu ucurmun kenarında ana kayada tesadüf gezerken farkettim 3 tane kare anlamını biliyorum oda mezar.12 cm kadar çapı 3 cm kadar derinliği olan oymalar
uste bir altta 2 adet.3 gen olusmus.10 m kadar aynı ucurum kenarı nda ana kayada ufak bir kare daha6 cm kadar çap yine 2 yada 3 cm dernlik.çok ilginç bir yer.tam bu işaretin altında 2 adaet magara var.birine zor bela indim.düssen asagı kurtarmaya gelebilen olmaz ole bi yer digerine mümkündeğil inmek ama iple komando inişi yapılablrse ne ala ilk magra 2 m uzunluugnda 3 m genişiliginde yükseklile hemen hemen adam boyu bazı yerleri daha ingin.bir işaret goremedim.dgerine giremdim ama inicem insallah.derinligini felan bilmyorum inen oldunuda sanmyorum.ddiğim karelerin yakının da yıgma tepe var tas dan.ve horasan 5 adet açıllmamsı tümülüs.karenin dogu tarafı tepecik ana kaya.3 m falan var yukseklii anlymadım ustam nedir bu ?
lybre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla