Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-29-2009, 11:53 AM   #1
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute
Standart 3 baslı yılan...

s.a......sevgili ustalr.bir yerde bir olaya sahit olan bir arkadsımızın merakını gidermek açıısndan ve forma bilgi açıısnda yorumalrınızı beklyorum.günün belli bir saatinde güneş ısıgı bir ana kaya üzerine vurudugunda o vurudug yerde 3 baslı yılan figürü ortyaa çıkyosa bu ne anlama gelr.yılanın kuyruk kısmı çöreklnemiş vaziyette.yılanalrın agızları açık vaziyette. şimdiiden teskr...
not : işaretin oldugu kaya sarp bir yerde inmek anca halatla saglanabilen biryer... benim kanımca ustalr daha i ibilir ama tasın içinde hediyesi var die düsünyorum...saygılar

Konu JOVİYANUS tarafından (01-29-2009 Saat 11:55 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik...
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş