Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-06-2009, 01:36 AM   #9
manaslı
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 9016
manaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond repute

Alıntı:
hira_pc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a. arkadasım burda resimde belirtiğim alanda bir kayamezarı olmadı diye düşünüyorum yada sol alt caprazına dogru güzel bir oda mezarına giriş olabilir saygılar...

ustam sol alt capraz deyınce aklıma gelen ılk sey buraya koylucek su kanalı yapmak ıcın dozer gırdıgınde acılmıs dedıgın cızdıgın kare oymanın hemen onunden topraktan bır mezar cıkmıs ıcersınden bır tane bakır su ıcme kabı cıkmıs burda bu dedıgım tas tan baska cıkan nebır kaya mezarı nede bır oda mezar bulunmamıs derede kare oymaların karsısında dere kenarında tastan orme duvar cıktı yenı ortaya ben ordan suphelenıyorum ama kafam karısıyo dere kenarı guvenılır olmaması gerek nıcın oraya o duvar orulmus olsun dıye dusunmekteyım duvar beton degıl bu dedıgım duvar actıgım konuların bırısınde gorulmekte ınceleyıp bana dusuncelerınızı solersenız memnun olurum saygılar manaslı
manaslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla