Konu: bulamadım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2009, 08:57 PM   #6
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
efsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başta kayıp kepenk ustamdan ve sonra bu sitede emeği geçen tüm müslüman kardeşlerimden ALLAH razı olsun gerçekten çok site gexdim ama bunun gibi siteye daha önce ne rasladım nede duydum ALLAH c.c. emeği geçen bütün mülüman din kardeşlerimin hak muradı versin ölmüşlerine rahmet yaşayanlarınada hidayett eylesin herkesden ALLAH razı olsun
teşekkür ederim kayıpkepenk ustam gerçekten bu site için çok çalışıyorsun ALLAH utandırmasın güç kuvvet versin
o sızelrın guzellıgı ınsana ınsan oldugu ıcın deger vermek ve paraya tamah etmemenın netıcesıdır efsane kardesım.
kımı sıtelerde her agızdan uyduruk kıydırık sozler ısıtırız ve artık gına geldı kardesım bos hayalı sozlere son vermek ıstedık.
Herkesın elınde olsa sır gıbı sakladıgı ( hos %99 unda da yok ta) altın mahıyetındekı bılgılerı kardslerımızle ustelık alıstırmasını yaparak bırlıkte verıyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz.
Sevgı ve saygılarımızla.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla