Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-20-2009, 03:48 AM   #3
zeki55
Üye

zeki55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 9016
zeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond repute

Selam Detay Kardeş ,
Ben Büyük Harflerle Yazacam Herkes Okusun
Egede özellikle Izmir Karabağlarda Bir çete Var Bunlar Antaklayi Arap Asilli Kişiler
Asker Arkadaş Avindalar Ve Dozerci Amca Osmanli Parasi Bulmuş Hesabi Paralar Doğru Gerçek Gelelim Takasa Orda Tokatliyorlar Işte O Tuzaga Ben Düşmedim Bu çetenin Başinda Orhan Diye Birisi Var.... Bir De Ist. Bağlantili Ve Antakyada Haci Diye Kendini Taniştiran Ve Elinde Bizans M.s. 202 Yilinda Döküm Para Ve Rüzgar Tanriçasi Olduğunu Iddia Eden Yaşli Yapili Bir Dolandirici Adam Var. Ist. Da Oflu Bir Kamyon şoförü Buna Müşteri Buluyor çok Dikkatli Olmak Gerekir Bu Konularda Ben Yaşadim Bunlari Gittim Gördüm Ama Zokayi Yemedim Git Gel 1000 Tl. Masraf Birkac Kere De Gittim
çok Dikkatli Olmak Gerek
zeki55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla