Konu: yardım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-18-2009, 08:58 PM   #11
asos
Üye

Tecrübe Puanı: 1016
asos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond repute

zeki55 harika bilgiler acıklamışsınız çete faaliyetlerine ait internette dolaşan belgelerin ben gercek olduğunu düşünmüyorum sadece gerceklik payı olan durum anlatılanların yapıldığı ama nereye nasıl hangi bölgeye yapıldığı tam bir karmaşık hal almış durumda bu gidişlede bayada karışacak gibi gözüküyor cete sistemlerinin varlığı bir temel gercek ama hangi sistemi neye göre kullandıklarını bizlere araştırma yaptığımız coğrafya alenen göstermekde benimde çok fazla bilgim ve tecrübem olmadığı için bocalıyorum birde medeniyetler hariç cete gömülerinde hiç sanmıyorumki alenen gözüken kayalar üzerine yapılan nişangahların yakınlarında malları olsun sadece 1 para veya kücük bir süs eşyası bırakmalarınıda bölgelerini doğrulamak amaclı bıraktıklarını düşünüyorum gerci o işleme bile gerek yok aslında malını gömen bir kişi hiç işareti bölgesinde kalmasa dahi gözü kapalı malını bulması gerekir eğer akıllı ve zeki biri ise ki buda böyledir heralde heryer işaret dolu sonuc yok sebebide yanıltıcı bırakılan işaretler olsa gerek sonuc itibari ile zeki55 dediği gibi bu malları bulabilmek cok zor imkansız değil cıkarmakda bi okadar olsa gerek yaptığınız acıklamalar site olarak cok güzel saygılar
asos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla