Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-29-2011, 03:13 PM   #3
umut 2
Üye

Tecrübe Puanı: 6014
umut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond repute

Tarıkziyad ustam ben daha önce bu foruma kareye yakın 4 oyma taş resmi gönderdim ve siz degerli ustaların yorumlarını aldım şimdi yaptıgım çalışmayla bu hac işeretini aynı bölge içinde buldum yaklaşik 1 kilometre alan içersinde burası yamaçlı çamlık bir bölge bu işeretli kayaların bulundugu yerde elle işlenmiş 4 köşeli taşlar var yapı taşları etrafta başka böyle taşlar yok bu bölgenin 1 kilometreye yakın mesafede tam zirvede köylülerin MANASIR dedikleri sanıyorum MANASTIR tabi yıkılmış halde bulunuyor araştırmalarım devam ediyor HAÇLI taş ın fotosunu sizlere kısa zamanda ulaştıracagım HEPİNİZE SAYGILAR
umut 2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla