Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-27-2011, 11:36 PM   #10
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

Bunların hepsi latife tabi.Muhabbet dediğin hep ciddiyetle sürmez ki;bazen şaka da lazımdeğilmi.
aynen hocam bazen sakada lazım. Dayı ben yaptıgım hatanın farkındayım.uyarılarıda dıkkate alırım herzaman.tabı uslupta onemlıdır formen hocamın uslubu hıc kırıcı degıl soylemek ıstedıgını cekınmeden soyluyor ama karsısındakı kısıyıde rencıde etmıyor.tatlı dıl yılanı delıgınden cıkarır.tabıkı dıger uyelerdende hıc bır sıkayetım yok herkes bırbırıne saygılı.kuralları bazen ıhlal edebılırız bılmeden farkına warmadan.herzaman uyarıları dıkkate alırım.ayrıca nacızane bırde gorusum war.ben uye olalı on gun olucak nerdeyse ve sureklıde gun boyunca sıtede gezınıyorum.ne yonetıcıler ne de uyeler bıseyler paylasmıyor sart degıl ıllada bıyerlerde ısaret bulup paylasmak.ılgı cekıcı seylerde paylasılmıyo.bırde 2 uye warken 40 mısafır oluyor sıtede o mısafır kardeslerımızı bıran once uye yapmak lazım o yuzden sureklı dıkkat cekıcı ılgı cekıcı faydalı bılgılerın sık sık paylasılmasını onerıyorum.ben ustume dusenı aılenın bır ferdı olarak yapmaya calısıcam. Saygılar
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla