Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-19-2012, 02:36 PM   #6
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227016
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
sakin adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
adi köpek ozoo burdaki yöneticiyi kafaya almis olabilirsin admiri ben diger siteden taniyordum allahin adini alip burdakilere duygu sömürüsü yapip kendini serefli dürüst bir adam gibi göstermen iyi filim yapman belli oluyor tam sinema oyuncususun afferim seni bu yüzden tebrik ederim sen sadece kuru bir osurusksun senden bir )??k. olmaz
Ben ALLAH ın adını alıpda insanları yönlendirecek kadar aşalık değilim ŞEREFSİZLİK YAPMA YAZDIĞIN KELİMELİRİ KULAĞIN DUYSUN buradaki yöneticiyi ne diye kafaya alıcam gerizekalı insan ben ŞEREFLİYİM ADAM GİBİDE ADAMIM AMA SEN DÜNYANIN EN ADİ ŞEREFSİZİSİN Kİ

ALLAH ın İSMİN İNSANLARI KAFALAMAK İÇİN YAZDIĞIMI DÜŞÜNECEK KADAR AŞALANA BİLİYORSUN ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN SENİ

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla