Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2009, 10:11 AM   #3
aga_aga
Üye

Tecrübe Puanı: 9016
aga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond repute

Alıntı:
definereisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ben bunu bulalı 2 yıl oldu hala bi sonuc alamadım diger sitelere koydum biri gdogal diyor biri işaret diyor ben bişey cıkartamadım burda teknoloji kullanmaım en ufak bu taştaki kabartma ilk önce degişik bişeye benzetmiştim daha sonra baba baka ayıya benzettim bu ayı işareti mi sizce taş büyük cok yerden bile oynamayacak iki yagmurdan etkilenmeyecek bi yerde ben işaret oldugu kanısındayım işaret diyenler olursa o kabartmayı sökecegim ordan o zaman ne oldugu anlaşılır
evet birsonuç almamam normal kardeşim..
bu tamamen doğal bbir yer ve üsünde bir tane bile işaret yok..eyerki çatlaklara ciziklere bakarsan bence bu kaya varya dünyadsaki en buyuk işaret kaynagı...
bence hiç uğraşma 2 senedir bununla uğraşacağına birsürü yer bulmuştun dostum..bunu unut git başka işaretlere bak...

saygılar aga_aga`dan