Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-16-2010, 12:35 PM   #49
goldman
Üye

Tecrübe Puanı: 15014
goldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond repute

s.a. sevgili ozooo kardeş bizler senin iyi niyetini anladık. yaptığın işleri sadece yardım amaçlı yapmaya çalıştığının idrakine vardık. sen üzülme, çabaların boşa gitmiyor. Allah senden razı olsun. birileri mutlaka eleştirir çünkü sen demiştinya ''birilerinin ekmeğine kan damlattık'' diye. birilerinin zora girecek olması, elbette saldırı getirecek. Bu gibi çabaların mutlaka ve mutlaka rahatsız ettiği çevreler olur. bir örnek vermek istiyorum: bikaç yıl önce, mahalle cami inşaatı için cemaatten yardım toplamaya çalışan ve bunu sırf allah rızası için yapan abilere ne deseler iyi? siz bu toplanan yardımlardan yüzde kaç alıyorsunuz bakayım Anlayacağın meyve veren ağacı taşladıkları gibi hem meyve veren hemde bazı kişilerin ekmeğine acı süreni elbette taşlarlar. sen sağlam duruşunla, kararlılığınla, kötü sözlere kulağını tıkayarak bildiğin yolda devam et lütfen. selam ve selametle aeo.
goldman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla