Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-17-2009, 08:29 PM   #19
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

s.a ..arkadslar.konuyu açan arkads saygısızlık gibi olmasınsonuçta bu fikri paylasmıs dogru yada yanlıs.dicem sudur ki dostlar bende videoyu izledim ama inandırıcı gelmedi bana.sonuçta her videonun her serettimiz seylerin dogru olcagı diye bir kaide yoktur.cubuklar konusunda ustalr kadar bilgm vardır o acıdan inandırıcı bulmadımdikkat ederseniz genelde aynı derinlikten çıkaryor ve tek para mümkün diil yok bole bsey.bir kere eger orda para bulunduysa yerlesim yeri var demektr.ki eger yerlesim yeri vardıysa daha baska define olması mümkündür ve eger bu mümkünse kesinlikle tek parayı bulamaz.çok basit ce buluyor.videoya inanmayın diyorum.saygılar.
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla