Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-19-2010, 08:48 PM   #36
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aleyküm selam dayı.tam teşekküllü aldığında 135 000 euro benim kullandığım radar mala goscoın.yer altı görüntüleme radarı.adı üstünde radar.3 metreye, 15 metreye,30 metreye inen başlıkları kullandım.ben kullanıcıyım.benim merakım makinalara olağanüstü bir şey.ama bunun en büyük özelliği boşluk bulması hiç kaçırmıyor

s.a DİREK MALA DEMEK AYRI BİRŞEY MALA GOSCOIN DEMEK BAMBAŞKA

HEM DÜNYADA OKADAR ÇOK LADAR OKADAR MALA VARKİ NE SEN SOR NE BENSÖYLEYİM

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla