Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-19-2012, 02:44 PM   #4
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227016
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
sakin adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
son noktaci sana son kez döyledim degilmi tartismayi kes araya fitnazlik sokma sus define isaretlerine arkadaslarin yolladiklarina yorum yapalim artik demisdim hala ayni yatakda yatiyorsun sen yeter ama
S.A sen makinaların hepsini boş kutu olarak görüyorsun ama lafa geldimi ben yurtdışından 150,000euroluk cihaz aldım demesini biliyon ? bu nasıl iş ya
madem boş kutu neden okadar cihaz aldın? madem o cihazlar kötü git onları ŞİKAYET ET ? FİTNELİK YAPANDA SENSİN YALAN DOLANDA SENSİN İNSANLARIN DİNİNİ RIZKINI SORGULAYANDA SENSİN HAKARET EDENDE SENSİN insanlardan ikide bir yer işaret istiyorsun NE AYAKSIN SEN YA? HANGİ MİLLETTENSİN VEYA MAKSATIN NE KİMSİN TANITSANA KENDİNİ SEN

BİRDAHA BENİM DİNİMİ RIZKIMI SORGULAR VE HAKARET EDERSEN SANA BU SON UYARIM BENİ GÜNAHA SOKMA.......................

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla