Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 11-09-2011, 10:20 PM   #11
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
goldman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hutame ustamın işaret ettiği istikamette çeşme pınar veya kaynak yok malesef. kaplumbağanın baktığı istikametin sağ tarafında kurumuş dere yatağı var. sol tarafında kayalıklar ve az ilerisindede tarlalar devam ediyor. konuyu açtıktan sonra ise engeller çıktı, bölgeye gidemedim. birde konuyu formen16 ustamın incelemesini rica ediyorum. mutlaka söyleyecek kelimeleri olduğuna inanıyorum. teşekkür ve saygılar.
goldman kardeşim tevafuku gördün değilmi?Ben tam senin bu konun ile ilgili açıklama yazarken,sende bu konuyu tekrar gündeme taşımak için mesaj yazıyormuşsun.
Kalp kalbe karşıdır derler ama;bu kadar da tesadüf biraz fazla olmadımı?

Alt 11-09-2011, 10:33 PM   #12
goldman
Üye

Tecrübe Puanı: 15014
goldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond repute

ustam Allah razı olsun. ana sayfaya dönünce gördüm ve şok oldum bende , tesaduf demeyim gerçekten tevafuk bu, eyvallah. dediklerini anladım. bölgeye gidince çok daha geniş açılı fotolar alırım. benim şuna tam emin olmam lazımdı: bu işaretler gerçekten kaplumbağamıdır? ve hediyesi büyükmüdür? çözümü zormudur? selam ve selametle...
goldman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-09-2011, 10:57 PM   #13
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
goldman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ustam Allah razı olsun. ana sayfaya dönünce gördüm ve şok oldum bende , tesaduf demeyim gerçekten tevafuk bu, eyvallah. dediklerini anladım. bölgeye gidince çok daha geniş açılı fotolar alırım. benim şuna tam emin olmam lazımdı: bu işaretler gerçekten kaplumbağamıdır? ve hediyesi büyükmüdür? çözümü zormudur? selam ve selametle...
Tevafuk olduğunu elbette biliyorum.Allah hepimizden razı olsun inşallah.Altınadam kardeşim;hala kaplumbağa demeyi bırak.Bu işaret kaplumbağa falan değil.Dikkate almaya bile değmeyecek,basit bir sunu çukuru.Şekilde görüldüğü gibi de,kalite sizlere ömür.
Eğer tekrar gidersen sen asıl sol taraftaki kayalıklara bakmayı sakın unutma..!

Alt 11-09-2011, 11:45 PM   #14
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

yer basıt ancak fotolar yetersız
3-10 m genelını gorebılecegımız bır foto yeterde artar kardes
saygılarımla
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok