Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 04-01-2009, 02:06 PM   #11
AKREP01
TECRÜBELİ ÜYE

AKREP01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 24016
AKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond repute

sa arkadaşlar kanal ve oyma işaretine bakmaya gittiğimde durası ile karşılaştık oyma ve kanal işareti ile arasında 2,3 metre var burası çok ilginç bir yer hira senin yorumunu okuyunca şimdi hatırladım bizi oraya götüren arkadaş bu yumurta gibi çıkmış olan kayanın hemen 3 metre önünde bir oda büyüklüğünde bir kaya kütlesi ve bu kaya için yatmış tavuk diyorlarmış ama ben benzetemedim ve daha doğrusu incelemedim ama şimdi aklıma geldi eğer gerçekten denildiği gibi yatmış tavuksa ve bu kayanın içinden çıkarmaya çalışılan yumurta olamazmı birde böyle düşünün.burayı biz yapmadık ortam müsait olduğundan arkadaşlar köylüler kazma ve balyozlarınıda oraya bırakmışlar.hira yorumun tam isabetli burdaki kayalara ufak işaret yapılacak cinsten değil kayanın kendisini işaret olarak yapmışlar bende aynı fikirdeyim.

şimdi dediğim gibi burası 30 metre kare 3,4 metre yüksekliğinde bir kum kaya kütlesi bu konu ve diğer oyma ve kanal konusu bu kaya kütlesinin toprakla temas ettiği kısım aralarında 3 metre var fakat şimdi koyacağım resimde ilginç buda bu kayanın üstünde bu şekilde duruyor.
AKREP01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-01-2009, 02:15 PM   #12
AKREP01
TECRÜBELİ ÜYE

AKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond reputeAKREP01 has a reputation beyond repute

sevgili değerli kardeşim hira bilgi konusunda mühtişsin inan yorumunla kafamdaki bazı sorulara cevap bulmaya başladı.

Alt 04-02-2009, 11:49 AM   #13
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. akrep usta eger yardımcı olabilmişsek ne mutlu bizlere ... usta burda resimde işaretlediğim alanın resmi ve bu kayanın bir kac değişik resmi varmıdır ... burada gercekten cok saglam bir mezar var degerli bir kişiye ait olduguda belli sana burda yol göstercek sekilli kayalardır onlarında bir noktaları mezarın yerini verir... eger bir daha gidersen incelersin ve seninde bu gizli noktalarını bulup mezarın yerini asagı yukarı kestire bileceğinden eminim ustam ve birde bizimle fikir alıs verişinde bulunmak istersen resimdeki kayanın değişik resimlerini getirirsen iyi olur saygılar...

hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-02-2009, 11:56 AM   #14
AKREP01
TECRÜBELİ ÜYE

saol hira birlikten kuvvet doğar diye atalarımız boşa dememişler.hira ilk resim tıpa dediğimiz ben ona kitlendim neden dersen önünde oda büyüklüğünde bir kaya kütlesinin yatmış tavuk olduğunu söyledi köylü ama ben dikkat etmedim şimdi bu tıpa dediğimizin bu tavuğun saklanmış yumurtası olduğu kanısına kapıldım bakalım hayırlısı olsun.

Alt 04-02-2009, 12:14 PM   #15
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

evet usta olma ihtimali vardır ama oda tam arka kısmı icine oyularak saklanmıs ufakta olsa bir hediye niteliği tasıyan bir para olabilir akılda kalacagına emekte kalsın ama bu düşük olasılık diyorum ustam o kayanın resmi yokmudur sende onunda bir resmini görmüş olurduk eger büyük bir tavuk yapıldıysa bu tıpa gibi yer sadece onun müjdesi olabilir o parada bu tıpanın tam arka kısmına yerleştirile bilir. ama dediğim gibi burda paradan ziyade mezar var benim düşüncem belki mezarın malıda burda bu cevrede olabilir onuda bu sekilli kayalardan cıkarmak mümkün olur değişik acılardan incele ustam eminimki gizli yer ifade eden yerlerini göreceksindir... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-06-2009, 06:08 PM   #16
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

ustaların yorumları cok guzel
benım dıyecegım karsısı boyle ugrac verılen yerın bos cıkması bıraz enteresan olur
usta ben boyle bıryer hıc gormeddim ben sadece yorumum o tası işaret gıbı yapmıslar
herhalde saygılar
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-06-2009, 06:54 PM   #17
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

s.a..mantıgıma gore cevaplıcm.burası bir mezar vede degerli.bu yüzden sıvama kapama yerine o sekilde uzunlamsın bir ts koymus ki açılması dha zor olsun.düsünsenize sıva olsamı kolay olurdu boylemi kolay olurdu açması_? yani bence o bir kapak aslında.buda benim yorumum emin diyilim.hiç boyle birsey gormedim.
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok