Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-13-2010, 05:25 PM   #11
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
sonadım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sayın seyrani siz bu işin uzmanmısınız herhalde bu kadar falcılkıtan bahsettiğinize göre .başkalarında yanlış hitamlarla bu işin içine sokmanız biraz tutarsız vede yersiz değilmi..falcılığı haypatnoslar yapar............................................. ............................
ŞİMDİ sonadım KARDEŞİM YADA BENDEN BÜYÜKSEN ABİM, SENİN BENLE ALAKALI BİR SORUNUN VAR AMA ANLAMADIM ,ANLARIZ HAYIRLISI İLE,BEN BUGÜNE KADAR KİMSEYİ KIRMADIM KIRMAMAYADA ÖZEN GÖSTERİRİM,
EVET BU İŞİN UZMANIYIM İLK SORUNUN CEVABI, KAYA FALCILARINI BİLİRMİSİN BİLMEZSEN SÖYLEYİM BEN BAZI SİTELERDE BİR KAYA PARÇASINA O KAYADAN ASLAN KOYUN KEÇİ AYI VESAİRE BİR SÜRÜ SEMBOL GÖREN ADAMLAR VAR, ALİBABANIN ÇİFLİGİ HESABI, BENDE BİR YERE BAKINCA ACABA BU ŞUNA MI BENZER FELAN DEDİM AMA O GÖRDÜGÜM NESNEYİDE EN AZ İKİ ARKADAŞA TEYİT ETTİTDİM BENLE BERABER İKİ KİŞİDE AYNI ŞEYİ GÖRMİŞSE O SENİN GÖRDÜGÜN NESNEDİR,BUNDA, YOKSA HERKES BİR ŞEYİ BİRŞEYE BENZETİR,KARANLIKTA KAZI YAPARKEN AGACI PAPAZ SANA ADAMLAR GÖRDÜM KAFAYA PAPAZI KOYARSAN PAPZI BULURSUN,
BEN HİÇ BİR ZAMAN TUTARSIZLIK YAPMADIM ANLAMDIGIM İŞE ATLAMDIM TUTARSIZLIK YAPANLAR ANLAMADINA ATLAYAN LALAVLARDIR,

DAHA ÖNCE BİR KONUDA İŞARETE VERDİGİN NOKTAYI BEGENDİM SONADIM SON NOKTAYI KOYMUŞ DİYEREK SENİN TESPİTİNİN DOGRU OLDUGUNU YAZDIM, SEN ONUDA YANLIŞ ANLADIN TUHAF TUHAF KONUŞMALARDA BULUNDUN BANA SÖZ AGZINDAN ÇIKARKEN ÖNCE Bİ KAFANDAN KEÇİR DİLE HER GELEN DENMEZ ULU ORTADA,TUTARSIZ YERSİZ FELAN BUNLAR TER KELİMELER ,
ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN
AZICIKTA AKIL VERSİN

Alt 01-13-2010, 06:12 PM   #12
sonadım
Guest

sayın seyrani siz haklı olabilirsiniz .uzmanlığınıza saygı duyarım sizinle kesinliklede hiç bir yöndende bir sorunum yok olamazda yanlız ben sadece anlatım ifadelerin bana biraz başka türlü gibi geldi ben yanl.onunu için lütfen kusura bakmayın. yanlış anlamışta olabilirim.onun için afoluna .allaha emanet olun.cenabuallah her istediğinizide gönlünüze göre versin.

Alt 01-13-2010, 06:15 PM   #13
SEYRANİ
Administrators

SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

AMİN ECMAİN bizimde şahsi sorunumz olmadı kimse ile olamazda,
siz yanlış anladınız diger konudada bundada, istihkama dedim burda
siz nasıl üstünüze alındınız şaşırdım
saygılar

Alt 01-13-2010, 06:26 PM   #14
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
SEYRANİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AMİN ECMAİN bizimde şahsi sorunumz olmadı kimse ile olamazda,
siz yanlış anladınız diger konudada bundada, istihkama dedim burda
siz nasıl üstünüze alındınız şaşırdım
saygılar
bana mı dedın gulum kaya falcısıyım ha
varsın oyle olsun canın sogolsun be gulum.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-13-2010, 06:30 PM   #15
SEYRANİ
Administrators

Sana latife yaptım
kardeşim ama kaya falcıları vardır dedim bu yakıştırmayı sana nasıl yaparım onlar başka sitelerde

Alt 01-13-2010, 06:37 PM   #16
sonadım
Guest

usta anlayışına çok teşekkür ederim .allaha emanet olun.

Alt 01-13-2010, 06:53 PM   #17
SEYRANİ
Administrators

eyvallah kardeşim
sende

Alt 01-13-2010, 06:56 PM   #18
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm sonadım usta bizim kimseyle alıp veremediğimiz yok ustam kimse içinde kötülük düşünmeyiz kötülük bizim mizacımız değildir. Kötü olan insan hiçbir şeyi paylaşmaz kardeşim biz paylaşmaktan zevk alan insanlarız sizleride aramızda görmekten her zaman zevk aldık ve sitemizi onurlandırmanızdanda gurur duyarız ancak lütfen vedalaşma işini bir yana bırakın ve sizinle dost olalım elimizi boş bırakmayın saygılar dayı

Alt 01-13-2010, 07:09 PM   #19
sonadım
Guest

üstadım allah razı olsun bu engin vede gönül hoşnutluklu davranışınıza saygı duyuyorum .allah razı olsun cenabu allah her istediğinizi gönlünüze göre versin .allaha emanet olun.saygı bizden saolun.

Alt 01-14-2010, 10:29 AM   #20
turk30
Tecrübeli Üye

turk30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 77017
turk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond reputeturk30 has a reputation beyond repute

neyseki ben yine konu tatlıya kapandığı zaman konuya dahil oldum.
umarım forumda tatsız ve gereksiz tartışmalar tekrar etmez, kalın sağlıcakla.

Etiketler
Yok