Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-30-2009, 12:02 AM   #21
class
Üye

Tecrübe Puanı: 5016
class has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond repute

seyrani kardes. istikam gaybten haber vermedi sadece resmi hocaya gostermiş. oda tılsımlı demiş bende hocaya gidiyorum.3 harfliler yakından ilgisi yok.
elbette hersey allahın elindedir.keramet ayrı sey gayb ayrı sey. gayp allahta saklıdır.
class isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-30-2009, 12:07 AM   #22
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Ayhan ben istihkamın hocasına bişey demedim
ben genel olarak konuştum orda mal var diyen adamlara
ben ne desem boş

Alt 01-30-2009, 12:13 AM   #23
class
Üye

Tecrübe Puanı: 5016
class has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond repute

işte kardes o tur insanlar bu tip yerleri gorur. topragın altını her yerini. bu allahtan gelen bir seydir.son bir kelime daha soyleyeyım bu konuyu mumkunse kapatalım.o tur insanların etrafında mubarekler vardır.
saygılarımla....
class isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-30-2009, 12:51 AM   #24
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

bencede bu konuyu kapatalım akşam akşam yeterince açıklayıcı bilgiler verdiniz bilgileriniz için teşekkür ederim

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-30-2009, 12:54 AM   #25
DAYI
Guest

Selamünaleyküm dostlar bakıyorumda iş çığrından çıkmış kusura bakmayın her kes bildiği şeyi anlatsın ve yazsın olur olmaz ileri geri ben biliyorumhavalarına giripte hatayada düşmeyelim . hiç kimsenin adını vermeden bişeyler anlatmaya çalışacağım ama kimse üstüne alınmasın ve yanlışta anlaşılmasın .. c.n nedir. Cin cenabuı Allahın ateştem yarattığı mahluklardır opnlarında bizler gibi inananları ve inanmayanları vardır . bizden farklı boyutta yaşarlar . bize müdahele etme yetkileri yoktur.. ama bazı hocalar tarafından bazı gizli ve sırlı dualar kullanarak idare edilebilirler.. ama bu ne derce doğrudur bilmiyoruz. Bilmiyoruz diyorum çünkü böyle birini görmedim .ama çok sevdiğim din alimlerine sorduğumda ..(EVET BÖYLE BİR İLİM VARDIR. AMA KENDİNİ ÇOK AŞŞAĞILAMAN GEREKİR..) demişlerdir yani benim anladığım bunlara uşaklık edersen onlarda sana hizmet ederler.. ama kesin neticeye ulaştırmazlar. Denmiştir.. yani bu ilmi kurandan öğrendiğimiz kadarı ile hz. Süleyman aleyselam kullanmış ve cinleri kendine hizmet ettirmiştir.yani bunlara inanmak bunların peşinden gitmek akıl karı değildir. Yoktur demiyorum ama fazla ilgilenmetye be büyütmeye gelmez.
ŞİMDİ gelelim asıl meseleye ermiş nedir evliya nedir..
Ermiş ve evliye ikiside aynıdır ikiside Allah dostıdur . benim canımı sıkan bu zatların isminin bu olayda bilmeden kullanılması evliyanin ermişin define ile işi olmaz beyler. Onlar Allahın rızasından başka bir şey düşünmez sakın olaki böyle bir hataya düşmeyinonlareın cinlerlede işi olmaz bilhassa cinler onlqrın emrine girip şefaatine ulaşmakiçin can atarlar ama dediğim gibi onların gözü Allahtan başkasını görmezYUNUS ne demiş fena fillah mertebesine ulaşınca ( ETE KEMİĞE BÜRÜNDÜM YUNUS DİYE GÖRÜNDÜM) lütfen bu sözü iyi düşünün çünkü çok sırlar gizlidir.. hallacı Mansur minarenin dibinde eazan okuyan hocaya enel hak ( ben ALLAHIM ) diye bağırınca kafasını vurmuşlar . fışkıran kanlar duvarlara ALLAH lafzını yazmış…. Koca yavuz bağdatı alınca hallacın bağırdığı yere gelmiş kazın burayı demiş . kazmışlar bir küp altın çıkmış
O zaman yavuz hocanın inandığı buymuş boşuna vurmuşlar. Büyük alimi demiş her halde bişeyler anlatabildim se ne mutlu bana
saygılar DAYI

Alt 01-30-2009, 01:19 AM   #26
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

s.a dayı elıne saglık
artık anlasılmıstır herhalde bu konuda burada kapayalım
cunku dayı ne gerekıyorsa yazmıs dayının yazısını okuyunca artık
tartısmaya gerek yok
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-30-2009, 01:30 AM   #27
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

bencede bu bilgi karşısında tartışılcak bişi kalmadı sanırım dayı bilgin için saol burdaki herkesi aydınlattın çok güzel bir bilgi verdin tekrar tekrar saol

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-30-2009, 01:39 AM   #28
osmanlı
Tecrübeli Üye

osmanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 47016
osmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond repute

Ustalar bence burasının devamı var işaretli yerdeki taşları temizlersek aşağı doğru bir oda çıkacağını tahmin ediyorum tabi sizin yorumlarınızda aynımı öğrenmek isterim saygılar...

osmanlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-30-2009, 01:50 AM   #29
DAYI
Guest

selamünaleyküm dostlar bakın osmanlının dediğne gerçekten doğru aşşağı kanal gidiyo
millet cin peri derdine düşmüş işarete bakan yokki saygılar

Konu ~*İNB_37*~ tarafından (01-30-2009 Saat 01:53 AM ) değiştirilmiştir.

Alt 01-30-2009, 07:33 PM   #30
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

abi benimde anlatmak istedigim tam olarak buydu
senin yazdıkalarının aynısı ALLAH DOSTU ayrı bir olay
cinci hoca ayrı bir olay

Etiketler
Yok