Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNECİYE GEREKLİ OLAN BİLGİLER > Medeniyet İzleri
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 09-17-2008, 01:37 AM   #1
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute
Standart Çinde gizlenen Türk Piramitleri

ALINTIDIR.
Uygur bölgesinde bulunan, Mısır piramitlerinden yüzyıllarca önce yapılan ve Mısır piramitlerinden daha yüksek/büyük olan piramitleri yapan Türklerdir. Çin hükümeti buraya girişi tamamı ile yasaklamıştır. Çünkü bu piramitlerin içinde proto-Türk yazılar mevcut. Arkeologların dahi girişine kati surette izin verilmiyor. Çünkü dünya tarihinin tekrar yazılması gerekebilir.
Bugün Çin sınırları içerisinde yer alan, Xian şehrine 100 km uzaklıkta qin ling shan dağlarında Ön-Türk uygarlıklarından birisi tarafından inşa edilmiş, etrafında irili ufaklı 100 adet piramitle beraber, 300 metre yüksekliğinde bir piramit bulunmaktadır;
BEYAZ PİRAMİT

Beyaz Piramit’in ikinci dünya savaşı sırasında çin’e yardım malzemesi götüren bir C-54 uçağından çekilen fotoğrafı 1957 yılında ilk kez life dergisinde yayınlanmıştır.
Bu piramitleri araştırmak üzere 1994 yılında şensi bölgesinde bir araştırma gezisi yapan alman bilim adamı hartwig hausdof kendi koleksiyonundan birkaç resmin halka açılmasına izin vermiştir. hausdorf’a göre piramitlerin yapım tarihi en az M.Ö. 2500’ler civarındadır.
Bölge çin tarafından yasak bölge ilan edilmiş olduğundan dolayı piramitler içerisinde bulunan mısır medeniyetinden çok ileri bir teknikle mumyalanmış olan cesetler ve Ön-Türkçe yazıtlar üzerinde araştırma yapılamamaktadır.

Piramitlerin ebat, orijinal şekil ve büyüklükleri ,dikkat çekmemesi açısından Çin hükümeti tarafından maksatlı olarak tahrip ve kamufle edilmiştir.Piramitlerin üst tarafları kesilmiş ve üstleri toprakla doldurulup, kamuflaj amacıyla ağaçlandırılmıştır .
Tüm İnsanlık tarihini değiştirerek;

MEDENİYETİN ASIL KURUCULARININ TÜRKLER OLDUĞU SONUCUNU DOĞURAN, bu olağanüstü keşif batılı bilim adamları(!) tarafından ısrarla görmezlikten gelinmekte ve insanlığın bilgisinden daha uzun süre saklanması mümkün olmayan bu piramitleri başka bir uygarlığa mal etmeyi amaçlayan maksatlı çalışmalar yapılmaktadır…dünyanın başka bölgelerinde yılardır okunamayan yazılar okunuyor ve Türkçe oldukları anlaşılıyor. Bizlere de düşen çok şey var. Her şeyi yabancılardan beklememek. İmkan ölçüsünde kendi geçmişimizi araştırmak, kendimizi aramak. Çünkü geçmişini bilmeyen bir toplumun geleceği de olmaz.

http://www.youtube.com/watch?v=_YRBS3VHbiw&feature=related
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg image0037.jpg (55,9 KB (Kilobyte), 20x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg image0101.jpg (14,0 KB (Kilobyte), 17x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg image0111.jpg (48,6 KB (Kilobyte), 16x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg ufubo_piramit.jpg (66,4 KB (Kilobyte), 16x kez indirilmiştir)

Konu sivasLı58 tarafından (09-17-2008 Saat 04:17 PM ) değiştirilmiştir.
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 09-17-2008, 08:37 AM   #2
kandela
Guest

S.a vaybe ecladıma bak neler yamış bunları bilmiyordum sağol eros85 emeğine sağlık.

Alt 09-17-2008, 12:29 PM   #3
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

sizlerde sag olun paylastikca ogrencez
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-17-2008, 12:49 PM   #4
kontarix
Üye

Tecrübe Puanı: 13016
kontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond repute

Valla ne diyeyim gercekten sasırdım . bunlar hakkında bir bilgim yoktu acıkcası. emeğine saglık arkadasım.
kontarix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-17-2008, 12:54 PM   #5
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

mükemmel bilgiler paylasımından dolayı ALLAH razı olsun ...
gönül isterdi bunların incelenip gerceklerin ortaya cıkmasını ama izin vermiyolarmıs.
mükemmel bir gizem olsa gerek içlerinde...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-17-2008, 04:19 PM   #6
sivasLı58
Tecrübeli Üye

sivasLı58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
sivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond repute

EmEGİne sagLık Çok önemLi biLmemiz gereken konuLar ama araştırmadıgımızdan doLayı Neredeyse hiç birini biLmiyoruz ..SaygıLar..
Bilgileri değiştirdik şimdi sende 2 bende 2 bilgi var İşte Paylaşım Ruhu Budur..
sivasLı58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok