Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-08-2009, 01:00 PM   #11
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute
Standart slm

S.a
Şu resimleri siz çizmeden gönderseydiniz bence daha ii olurdu?
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg img0023er3su5.jpg (97,5 KB (Kilobyte), 51x kez indirilmiştir)
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-08-2009, 01:04 PM   #12
definereisi
Banned

Tecrübe Puanı: 3015
definereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond repute

hira_pc benim yutabilecegim bi lokma var mı burda kücük az tehlikeli bura tepenin etrafı hep ev bura kazı izni alınarak yapılacak bi yer gibi oda bizde yok para olması lazım kücük mücük müjdesi falan var mıdır bunun
definereisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-08-2009, 01:14 PM   #13
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

su sekilde bunun dısarda herhangi bir müjdesinin oldugunu düşünmüyorum... ama burda ufak bir mal oldugunu düşünmüyorum vede böyle yerlerde muhtemelen mala ulasmadan araya konulan ufak tefekte olsa bizim icin büyük paralar eden bir küp olabilir buda bulunan yol üzerinden devam edilmesini önlemek işte buldun al git anlamına gelmesi acısından bir nevi aldatmaca olan bir hediyesi varsa oda topragın altında odaya yaklasmadan bulunabilir...
ama bunu tesbit yapman gerekir ondan sonra yasal kazıya müracat edersen senin icin daha hayırlı olur düşüncesindeyim... burada herhangi bir tılsım söz konusuysa bu aradaki hediye niteliği tasıyan mal icinde gecerlidir... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-08-2009, 06:46 PM   #14
meçhul
Tecrübeli Üye

meçhul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 134016
meçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond repute
Standart evet çözümünü resimde vermişsin !!!!

evet güzel işaret çözümü zaten resimde vermişsin kral kaya mezar odası yalnız üç yerde mal var gösteriyor önemli olanı söyleyeceğim (OK VE YILAN sonraya kalsın )önce onu al digerleri sonra okey.
arkada basamaklar kırılmış o basamakların çıktığı yerde kare 70 e 70 civarında kare mezar girişini resimde göstermişsin zaten!!!! aç ve al kaya mezar kolay gelsin emi
meçhul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-08-2009, 07:14 PM   #15
definereisi
Banned

definereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond repute

o işaretledigim yer neresi mechul abi cizip gönderirsen iyi olur

Alt 06-09-2009, 12:32 AM   #16
meçhul
Tecrübeli Üye

meçhul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 134016
meçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond repute
Standart İŞTE KAPI NERDE YÜREK BUYRUN AÇIN HAK İÇİN HARCAYIN EMİq!!!!!!!

Arkadaşikmbölgede üç tane gömü gösteriyor.işte kaya mezar girişi buyrun hak kapisi olarak açin hak için halka da verki bereketlensin emi
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg img0031rl0wj1.jpg (99,1 KB (Kilobyte), 78x kez indirilmiştir)
meçhul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-09-2009, 08:59 AM   #17
definereisi
Banned

Alt 06-09-2009, 10:11 AM   #18
aga_aga
Üye

Tecrübe Puanı: 9016
aga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond reputeaga_aga has a reputation beyond repute

Alıntı:
definereisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ben bunu bulalı 2 yıl oldu hala bi sonuc alamadım diger sitelere koydum biri gdogal diyor biri işaret diyor ben bişey cıkartamadım burda teknoloji kullanmaım en ufak bu taştaki kabartma ilk önce degişik bişeye benzetmiştim daha sonra baba baka ayıya benzettim bu ayı işareti mi sizce taş büyük cok yerden bile oynamayacak iki yagmurdan etkilenmeyecek bi yerde ben işaret oldugu kanısındayım işaret diyenler olursa o kabartmayı sökecegim ordan o zaman ne oldugu anlaşılır
evet birsonuç almamam normal kardeşim..
bu tamamen doğal bbir yer ve üsünde bir tane bile işaret yok..eyerki çatlaklara ciziklere bakarsan bence bu kaya varya dünyadsaki en buyuk işaret kaynagı...
bence hiç uğraşma 2 senedir bununla uğraşacağına birsürü yer bulmuştun dostum..bunu unut git başka işaretlere bak...

saygılar aga_aga`dan

Alt 06-10-2009, 09:30 AM   #19
definereisi
Banned

Cool ayı

[QUOTE=aga_aga;10747]evet birsonuç almamam normal kardeşim..
bu tamamen doğal bbir yer ve üsünde bir tane bile işaret yok..eyerki çatlaklara ciziklere bakarsan bence bu kaya varya dünyadsaki en buyuk işaret kaynagı...
bence hiç uğraşma 2 senedir bununla uğraşacağına birsürü yer bulmuştun dostum..bunu unut git başka işaretlere bak...

ben bunu iki yıl önce buldum ama hic bi calışma yapmadım oraya bak diyenler oldu ama bakmadım askerdeydim yeni geldim şansımı denemek istedim bu dogal degil orda ki sarı şekli koparıp ekleyecegim buraya oluşum mu birisimi yapıştırmış belli olur zaten

Alt 06-10-2009, 12:45 PM   #20
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

s.a buradaki işaretin yakından fotosu varmı? ayının tam uzerindeki? ve ayının ayaklarının orda boşluk varmı bak

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: