Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 11-09-2011, 01:29 PM   #11
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

godfather;22236]guzel kardesım sen bunlara bakma bunların derdı dedektor satmak gordugum kadarıyla ıtıbar etme bence . Sımdı senın bunlara acaba hangı marka dedekktor alsam nasıl bısey aalsam hemm ucuz hem guzel hangısı dıye soru sormaan beklenıyor.dıkkat tas kaya falcılarına dedektor satıcılarına dıkkat edın.yuzellı lıraya maal ettıklerı dedektoru sıze dort bes mılyara kakalayabılır

DOGRUSU NE DİYECEGİMİ BİLEMİYORUM SANIRIM BENİ BİRTEK SEN ANLADIN AMA SENDE YANLIŞ ANLADIN VEYA DEFİNECİ BİR KARDEŞİMİN DEDİGİ GİBİ BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYENDE KENDİSİ GİBİ BİLİR demem yeterli olur
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-27-2013, 10:34 PM   #12
manaslı
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 9016
manaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond repute
Thumbs up

Alıntı:
istihkam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anlattıkların cok guzel ancak sozlu ıfadenın toparlanması bazen guc oluyor.
evde ısaretın coklugundan ve bır cok detaydan bahsetmıssınız bunları zıhınde toparlamak oldukca guc gozukuyo.
madem oyle sunları adam akıllı resımle gerıını bıze bırak kardes.
s.a istıkam kardeş uzun zaman oldu gorusmeyelı guzel ısaretler var elımde msn ıyıydı gorebılme ımkanın oluyodu.işaretlere gelince 40 50 metre yukseklıkte bır kayanın en tepe noktesında ıkı tane yuvarlak daıre ıkı daırenın ıcersınde de x var resım yerden yuksege bakınca fark etmek mumkun dıjıtalle cektım ama yaklastırıldıgında netlıgı kayboluyo ıkı daıre ve ıks x te kaya nın zemınını ısaret edıyo zemınde dıkkat ceken yerler mevcut kayada kare oyma ve ucgen ısaretıde mevcur devasa bır kaya turkıyenın hazınelerını ısteseler saklanabılecek buyuklukte kaya bahsettıgım yer.faceden gorusme ımkanı varmı ustam resımlerı yuklemek zor her konuyu ıncelemeye gırdıgımde tarayıcınız otomatık yonlendırmeyı falan dıyo eskıden sıteye dırek gırısle hepsını yapabılıyo ıdım gorusebılırsek benım adıma yuklersın ınsallah
manaslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok