Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 10-15-2010, 01:47 PM   #11
mol
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 13016
mol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond repute
Standart resileri

Görüntü057.jpg

Görüntü058.jpg

Görüntü061.jpg

üstatatlar resımler geldi ilk iki resim islak ve kuru
üçünçü ise 12 adım uzaktakı oyugun tası kırılmış halde derınlık 60 70 santım cıvarında
mol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-17-2010, 12:58 PM   #12
mol
Tecrübeli Üye

mol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond reputemol has a reputation beyond repute
Standart yeni resimler

ustat buresimler dıgerının devamı
1 numara balıkmı. ? üçgenden 40 adım ilerde.bayu 1.5 metre kafası erozyona ugramış tam ortada bır kopma veya oyma karar veremedım. ben oyma balık dıye gördum.yoksa goz yanılgısımı .yukarı dogru taşlarla sınır veya duvar duvar yapılmış.
2 numara yuvarlak oyugun oldugu 50 cm derınlıgine
3 hacın oldugu kaya
4 numara en uzun bacagın ucgenın altında 16 adım
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg Görünt002...jpg (55,4 KB (Kilobyte), 14x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg Görüntü03...jpg (101,5 KB (Kilobyte), 13x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg Görünt048...jpg (45,9 KB (Kilobyte), 13x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg Görünt050...jpg (50,9 KB (Kilobyte), 12x kez indirilmiştir)

Alt 11-17-2010, 05:38 PM   #13
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

güzel yer bi inceleyelim bakalım kardeşim

Alt 11-17-2010, 07:05 PM   #14
sonadım
Guest

mol kardeşim bu hac işareti kıral veya ailesine ait mezarlarının olduğu yerlerdir..bu hac işaretinin en fazla bir ila üç adım önlerinde araştırma yapılarak çalışma yapılmalı..allah kolaylıklar versin..

Alt 11-18-2010, 12:40 PM   #15
mol
Tecrübeli Üye

Standart unuttugum ufak bır detay

kesimde işaretledıgım buyuk taşın önünde yuvarlak beyaz ama bolgeye ait olmatan hafıf bır taş.önemli olabılımi?
Dosya tipi: jpg Görünt002...jpg (58,1 KB (Kilobyte), 4x kez indirilmiştir)

Alt 11-18-2010, 01:22 PM   #16
mol
Tecrübeli Üye

Standart Işaretledim

Alıntı:
mol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ustat buresimler dıgerının devamı
1 numara balıkmı. ? üçgenden 40 adım ilerde.bayu 1.5 metre kafası erozyona ugramış tam ortada bır kopma veya oyma karar veremedım. Ben oyma balık dıye gördum.yoksa goz yanılgısımı .yukarı dogru taşlarla sınır veya duvar duvar yapılmış.
2 numara yuvarlak oyugun oldugu 50 cm derınlıgine
3 hacın oldugu kaya
4 numara en uzun bacagın ucgenın altında 16 adım
bunu balık olarak gördüm
Dosya tipi: jpg Görüntü03...jpg (98,7 KB (Kilobyte), 5x kez indirilmiştir)

Etiketler
Yok