Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-25-2009, 04:53 PM   #31
MANOL
Üye

MANOL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14016
MANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond repute

Kisa Ve öz''tumulus Veya Höyukler Ile Ugrasmanizi Tavsiye Etmem''şimdiden Bolsans.
MANOL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 05:11 PM   #32
kontarix
Üye

Tecrübe Puanı: 13016
kontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond repute

bu konuyu okudum şastım kaldım inanın arkadas biliyorsan o zaman işini gücünü bırak bu kadar kolaysa git hemen dünya kadar tümülüs var ülkemizde bul hemen zengin ol bu kadar basitse eger hadi bakalım bırakında bu elementi felan işaret okumayı ögrenin . gizli semboller aralarındaki haberleşme ve anlasma saglar gizli ifadeleri belirler ki defineyle baglamak cok sacma o zaman hemen ögrenelim elemetlerin bagını yemeyelim içmeyelim ögrenelim zengin olalım güldürmeyin insanları . köyde adam altınını gömerken o zaman desin ya bu elementi baglıyayım bunu baglıyayım altını gömerim tek ben bilirim ne güzel ne basit miş bu iş demek biz yıllardır bosa ugrasmısız bundan sonra elementlerin bagını ögrenirim yemem icmem ögrenirim nasıl olsa sonunda zengin olmak var dimi???
kontarix isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 05:17 PM   #33
kontarix
Üye

Tecrübe Puanı: 13016
kontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond reputekontarix has a reputation beyond repute

dediğin gibi yapımında ölcümler önemlidir ama bir definesi veya altını icin düşünemem geometrik acıdan tamam köylü adam okuma yazma yok altınını elemente baglasın ya gözünüzü seveyim mimari acıdan bişey denmez .
kontarix isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 05:55 PM   #34
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
kontarix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu konuyu okudum şastım kaldım inanın arkadas biliyorsan o zaman işini gücünü bırak bu kadar kolaysa git hemen dünya kadar tümülüs var ülkemizde bul hemen zengin ol bu kadar basitse eger hadi bakalım bırakında bu elementi felan işaret okumayı ögrenin . gizli semboller aralarındaki haberleşme ve anlasma saglar gizli ifadeleri belirler ki defineyle baglamak cok sacma o zaman hemen ögrenelim elemetlerin bagını yemeyelim içmeyelim ögrenelim zengin olalım güldürmeyin insanları . köyde adam altınını gömerken o zaman desin ya bu elementi baglıyayım bunu baglıyayım altını gömerim tek ben bilirim ne güzel ne basit miş bu iş demek biz yıllardır bosa ugrasmısız bundan sonra elementlerin bagını ögrenirim yemem icmem ögrenirim nasıl olsa sonunda zengin olmak var dimi???
sevgılı kardesımızın agzına saglık;
ozet olarak soylenmesı gereken en guzel kelamı etmıs, yerınde tartısmalarda her zaman bereket vardır, herkes fıkrını soylemıs cok da ıyı etmıs, ve sonucta genel kabul gorebılecek bır fıkır cıkmıs tesekkurler kardeslerım.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 06:14 PM   #35
MANOL
Üye

MANOL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14016
MANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond reputeMANOL has a reputation beyond repute

BU SİTE DE HERKES BILDIGINI OKUYOR YA İNCİLİ AÇIN OKUYUN Bİ COGU İŞARETİN SIRRI ONDA SAKLI HRİSTOLARLA İLGİLİ OLANLARI....BUNDAN SONRA KESINLIKLE DOGRULARI DEGIL KLASIK YORUMLAR YAPIMICAM...sizlere basarılar
MANOL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 06:17 PM   #36
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

manol kardeş klasik yourm yapılma işaret okunur işareti okuya biliyorsan sana ne anlattıgını biliyorsan tamam gerisi hikaye... ama biz bu konuyu burda kapatalım cünkü uzarsa belki millet birbirini kıracak sözler sarf edecek herkez bildiğini yapsın ... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 03-25-2009, 06:32 PM   #37
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

yok hira kardeşim kimse kırılmaz herkes kerkesin yorumuna saygı duyacak
monol ortaya bir fikir atar ali veli bir fikir atar
ben sen yada başka biri yok kardeşim bana göre bu o degil şöle der bunda kırılacak bişye yok ama şahsi olarak kişi hedef alınır sen ne anlarsın dünkü çocuksun gibi bir muameleye girilirse olmaz herkes ama herkes haddini ve yerini bilecek zamanı geldiginde ben ne ustalar adamlar gördüm fos çıktı
artı bir ustanın göremedini bir çırak şıppadanak görebilir, yeri geldiginde usta dada çıragından bişey kapar . ermeni yada başka azınlık gurupların arasında yetişmek de iş degildir ne ögrenilironların arsında kayduruk kuyduruk işler mallarını bekleyen ermenlier haka var türkiyde bizzat şahitim ama bogazını kessen muvaffak olmazsın.
saygılar

Konu Kapatılmıştır