Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 02-18-2014, 08:49 PM   #1
Agabey
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 1011
Agabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond repute
Arrow Kaya üzerindeki şekiller

Arkadaşlar aşağıda şekli az çok çizdim elimden geldiğince arkadaşın anlattığı şey buna benze bişey.

Kaya üzerinde 5 yılan var hepsinin kafası ortada birleşiyor.Bunların kafalarının hizasından aşağıdan yukarıya bi yılan kayayı tam ortadan ikiye böler gibi
uzunlamasına süzülüyor gibi dedi.
Ayrıca bu her iki işaretinde tam sağında parmakları tam aşağıda çizdiğim gibi bir sol el bulunuyormuş.

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi rica ediyorum.
Arkadaşa bilgi verecem.Şimdiden hepinize tşkler.

Agabey
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg KAYA.jpg (51,2 KB (Kilobyte), 17x kez indirilmiştir)
Agabey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 02-18-2014, 08:51 PM   #2
Agabey
Yeni Üye

Agabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond reputeAgabey has a reputation beyond repute
Exclamation Parmaklar fazla olmuş..

Arkadaşlar ben eli altı parmak çizmişim)
Kusuruma bakmayın işte..

Alt 02-18-2014, 11:07 PM   #3
yassıdag
Tecrübeli Üye

yassıdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 45016
yassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond reputeyassıdag has a reputation beyond repute

S.A konuyu iki yerde açmışsınız resim olmadan çizim üzerine vere ceğimiz cevaplar sizleri yanıltır resimlerini atarsanız siteye detaylı açıklama yaparız saygılarımla.
yassıdag isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-19-2014, 01:55 AM   #4
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

s.a arkadaşımburası mezarlık bolgesi diyor iki mezarlıgın arasından kervan yolu geçiyor parası varmı desen tabiki var fotografı olsaydı sana yanıt verirdik arkadaşlarımız yorum yaparlar yardımc olurduk iki yatık tepe diyor arası yol saygılar
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-19-2014, 12:47 PM   #5
Agabey
Yeni Üye

Standart Teşekkür

Cevap Yazan beni aydınlatan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
Ayrıca Fotoğraf içinde arkadaşıma sorayım gönderebilecekmi bana.
Bu konularda yeni olduğum için bana anlatılanı sizlerle paylaşmak istedim.
Hepimiz içinde iyi bir çalışma olacağı düşüncesindeyim.

Etiketler
Yok