Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-29-2009, 11:53 AM   #1
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute
Standart 3 baslı yılan...

s.a......sevgili ustalr.bir yerde bir olaya sahit olan bir arkadsımızın merakını gidermek açıısndan ve forma bilgi açıısnda yorumalrınızı beklyorum.günün belli bir saatinde güneş ısıgı bir ana kaya üzerine vurudugunda o vurudug yerde 3 baslı yılan figürü ortyaa çıkyosa bu ne anlama gelr.yılanın kuyruk kısmı çöreklnemiş vaziyette.yılanalrın agızları açık vaziyette. şimdiiden teskr...
not : işaretin oldugu kaya sarp bir yerde inmek anca halatla saglanabilen biryer... benim kanımca ustalr daha i ibilir ama tasın içinde hediyesi var die düsünyorum...saygılar

Konu JOVİYANUS tarafından (01-29-2009 Saat 11:55 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik...
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-29-2009, 02:15 PM   #2
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

kayipkepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 169016
kayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond repute

üç başlı yılan mitolojide geçen bir canlı
bir koruyucu Bu olayı mantıkla düşünmek gerekir
göründüğü yerde yada çevresinde ki yakın bir yerin geçişini koruduğunu düşünün
resim çekme imkanını zorlamalısınız
araziyi ve işareti bize ulaştırmalısınız
daha güzel olacaktır
saygılar
kayipkepenek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-02-2009, 09:57 PM   #3
asos
Üye

Tecrübe Puanı: 1016
asos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond repute

güneş ışığı belli bir ölçeğe geldiğinde cıkıyorsa buda gizli işarettir ıslandığındada gözükecektir ama foto cekilirse üzerindeki ayrıntıları görmek daha mümkün hal alır bana göre fikir olarak söylüyorum 3 adet kaya mezarını işaret ediyor baktıkları istikamette mutlaka büyük kayalar vardır ama o kayalarda cizim olarak işaret görünmeyebilir kayanın kendine verilmiş traşlanmıs bir yeri vardır bunuda gözlem ile tespit edilir
asos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-02-2009, 10:00 PM   #4
bereket_yusuf
Üye

Tecrübe Puanı: 4016
bereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond reputebereket_yusuf has a reputation beyond repute

Alıntı:
kayipkepenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
üç başlı yılan mitolojide geçen bir canlı
bir koruyucu Bu olayı mantıkla düşünmek gerekir
göründüğü yerde yada çevresinde ki yakın bir yerin geçişini koruduğunu düşünün
resim çekme imkanını zorlamalısınız
araziyi ve işareti bize ulaştırmalısınız
daha güzel olacaktır
saygılar
ustama katılıyorum
bereket_yusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-10-2009, 05:36 PM   #5
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadasım kayıp ustayada kayılıyorum
bırde orada eskıya parası pldugunuda sanıyorum cunku
eskıyalar genelde bu tıp işaretlerı sectıgını bılıyoruz hepsı cakalmıs
ve parasını kımseye vermek ıstemezler fotallarsan cok guzel olur
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok