Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 05-02-2011, 09:31 PM   #1
murat_21
Üye

Tecrübe Puanı: 4014
murat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond repute
Standart uçurumda duvar örülmüş

selam arkadaşlar bir kayayada örülü duvar var uçurumda fotosunu yöklemeye çalıştım olmadı neden acaba ve sizinde göndermiş olduğunuz resimler benim pc açılmıyor tıklıyorum yine açılmıyor saygılar
murat_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 05-02-2011, 09:40 PM   #2
SeRHaT21
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 66014
SeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond repute

siz resimi şimdilik tarıkziyad arkadaşın mailine atın kendisi eklesin bi görelim resim ekleme konusunuda size detaylı şekilde izah edecektir. teşekkürler.
SeRHaT21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-02-2011, 09:56 PM   #3
murat_21
Üye

murat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond repute

selam usta tarık ziyad çıkmış bende yoluyamadım saygılar

Alt 05-02-2011, 10:02 PM   #4
SeRHaT21
Tecrübeli Üye

SeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond repute

gelir sanırım ben şahsen bu pc den açamıyorum maili ve resimelr için bir şey yapamıyorum o yüzden özür dilerim ama siz onun mailine atın görecektir.

Alt 05-03-2011, 01:10 PM   #5
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

MURAT 21 KARDEŞ sayfada olsamda olmassamda [email protected] adresine resimlerini yükle yannız sizden rica çalışılmış boyutu büyütülmüş fotograflar olmassın anlattıgına bakılırsa güzel şey diyebilirim ama resim olsa benim ve ustalarım için daha iyi olur sevgilerimle
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-03-2011, 03:59 PM   #6
murat_21
Üye

selam usta valla ben fotoların böyük veya köçük anlamıyorum yoladım inşallah olmuştur saygılar

Alt 05-03-2011, 04:52 PM   #7
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute
Standart murat21 fotografları

murat 21 in fotografları resimler çok uzaktan çekilmiş ki yapacagımız yorum ne derece saglıklı olur----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hangi kategoride konu açacaksanız okunuyu yazmaya başladıgınız yerin altında eklenti ekle kısmı var işte o kısım resim eklenen kısımdır tıklayın ve yönergeleri takip edin----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Definecilik meşakattir definecilik yorucudur definecilik 100 sıkıp 1 isabet etmektir ama emektir murat 21 kardeşim yakın resim çek ve yayınla genede ustalarım daha iyi bilir sevgilerimle
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg SNV12971.jpg (98,3 KB (Kilobyte), 22x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg SNV12974.jpg (96,9 KB (Kilobyte), 22x kez indirilmiştir)
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-03-2011, 06:50 PM   #8
SeRHaT21
Tecrübeli Üye

olsa olsa güzel bir gözetleme veya nöbet tutuma yeri kulubesi olabilir diye düşünüyorum.

Alt 05-05-2011, 11:58 AM   #9
murat_21
Üye

Alıntı:
tarıkziyad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
murat 21 in fotografları resimler çok uzaktan çekilmiş ki yapacagımız yorum ne derece saglıklı olur----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- hangi kategoride konu açacaksanız okunuyu yazmaya başladıgınız yerin altında eklenti ekle kısmı var işte o kısım resim eklenen kısımdır tıklayın ve yönergeleri takip edin----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Definecilik meşakattir definecilik yorucudur definecilik 100 sıkıp 1 isabet etmektir ama emektir murat 21 kardeşim yakın resim çek ve yayınla genede ustalarım daha iyi bilir sevgilerimle
selam arkadaşlar benim bu yolamış olduğum resimler köçük çıkmış ve yöklemem de bana yardımcı olan ustalarım SeRHaT 21 ve tarıkziya da teşekür ederim saygılarımı sunarım onlsra zahmet oldu bu kaya eski bir kervan yolu özerinde ve bunu ilerisinde askeriyenin nöbet tutuğu bir mağaranın içinde öst tabanında bir tepsi gibi işaret vardır ama askeriye orada oldu oymadır sanki bir kasanın dibini çamura batırmışsın gibi mevkisi palang deriz ve oraya yakın bir yerde bir alaca köyde taşta geyik kafası şekli vardı ve o geyik kafasına bir çoban dokununca baygınlık geçirdi ondan sonra bir arkadaşına durumu anlatınca beraber gitiler arkadaşı inanmadığı için oda dokunur ve oda aynı şekilde fenalaşır bu eskiden olmuş bir olaydı bana anlatıldı gidip bakacam dedim ama öğrendimki o alaca köyüne uazak alaca köyünün yaylasındaymış ve işaret kırılmış ve taş dereye yuvarlanmış kırık olmasına rağmen yine gidecektim ama tehlikeli bir bülge olduğu için gidemedim yani beni oraya götürecek kimse olmadı bide orada l şeklinde uzun bir mezar varmış o köyün merkezindeymiş saygılar

Alt 05-05-2011, 12:03 PM   #10
murat_21
Üye

ustalarım bu kayanın olduğu yerin fotosunu yakında çeke bilme imkanum yoktur çok derin ve yöksek orada ançak yolun özerinden baka bilirsin tijital fotoğraf makinasıyla çektim yinede köçük çıkmış 100 m derinliyi var o derenin belkide daha fazla o kayaya çıkmak fotoda göründüyü gibi deyil saygılar

Etiketler
Yok