Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-07-2009, 10:13 PM   #1
definereisi
Banned

Tecrübe Puanı: 3015
definereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond repute
Standart AYI icin yardım

:
definereisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 06-07-2009, 10:18 PM   #2
definereisi
Banned

definereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond reputedefinereisi has a reputation beyond repute

arkadaşlar ben bunu bulalı 2 yıl oldu hala bi sonuc alamadım diger sitelere koydum biri gdogal diyor biri işaret diyor ben bişey cıkartamadım burda teknoloji kullanmaım en ufak bu taştaki kabartma ilk önce degişik bişeye benzetmiştim daha sonra baba baka ayıya benzettim bu ayı işareti mi sizce taş büyük cok yerden bile oynamayacak iki yagmurdan etkilenmeyecek bi yerde ben işaret oldugu kanısındayım işaret diyenler olursa o kabartmayı sökecegim ordan o zaman ne oldugu anlaşılır

Alt 06-08-2009, 12:48 AM   #3
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67015
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

Işaretleğim yönde araştirma yaparsan iyi olur.birde ayi oturur durumda kendisinde boşluk ara
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg img0025tl1qa2.jpg (96,8 KB (Kilobyte), 123x kez indirilmiştir)

Alt 06-08-2009, 10:27 AM   #4
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadasım cok güzel bir işaret bu ayının tam altınada değil ama ya arkasında yada önünde altın odası oldugunu düşünüyorum ... muhtemel arkasında olabilir...

hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-08-2009, 10:48 AM   #5
ka33
Tecrübeli Üye

ka33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1016
ka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond reputeka33 has a reputation beyond repute

ayı tamamda ayının arkasındaki beyaz olanyerde oturan bir hayvan figürü değilmi.

Alt 06-08-2009, 12:36 PM   #6
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute
Standart slm

Bu konularda pek bilgim yoktur arkadaşım ama dikkatimi çeken yerleri işaretledim.

Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg img0027db2vn8.jpg (97,0 KB (Kilobyte), 94x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg img0028sp3ub2.jpg (98,8 KB (Kilobyte), 85x kez indirilmiştir)
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-08-2009, 12:39 PM   #7
definereisi
Banned

arkadaşlar ayının önündede agzını acmış ve dilini cıkarmış yılan var arkadaşlar kayada cok cizik var dogal diyorlar ama bana dogal gelmedi onu yapan yılanın gözükmesini istememiş bence muhtemelen ne kadar derinliktedir bu tepe bi eski yerleşim yerinde tepede tek magara var likyalılardan kalma bura 2 km güneyinde tepede önemli bi mahsen bulundu adını söylesem kesin bilirsiniz ama bende kalsın bide batısında eski likyalılardan kalma yerleşim yeri vardır

Alt 06-08-2009, 12:50 PM   #8
definereisi
Banned

Alt 06-08-2009, 12:53 PM   #9
definereisi
Banned

cok karışık mercekle bakılacak kücük yapılmış ok var arkadaşlar surat var orda okun yukarı bakan tarafı yok fazla derin midir arkadaşlar şimdiler bura gücüm yetmez acmaya zaten bi 5 yıl sonra falan kazı izni verilerse iyi bi cihaz aldıktan sonra bi bakarız varsa bişey izini alır işe başlarız tek kişinin yapacagı iş degil

Alt 06-08-2009, 01:00 PM   #10
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. definereisi arkadasım burda öyle ufak tefek kücük mücük detaylara girmene gerek yok onlar kafanı karma karısık yapar... burda büyük detaylar önemli olan cizmiş oldugum yerde odanın arkaya isabetidir gibi geldi ...
artıyeten ilk cizip belirtiğim alanlarda zaten arkada olan kapalı odayı veriyor bu resimde cizdiğim mavi ile belirtiğim alan yer zemin altında muhtelen oda olmalı ... saygılar

hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: