Go Back   DefineBurada.CoM > DEDEKTÖRLER ALANTARAMALAR VE YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLER > Define Cihazları , Dedektörler , Alantaramalar , Radarlar Hakkında Bilgi Paylasımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 12-12-2009, 09:06 PM   #21
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

s.a son birşey buraya tam 1000tane dedöktör şeması olan ama yerli ama yabancı sitelerde ekleye bilirim adamlar en basit dedöktörün bile gizli bir yanını belirtmiyorlar işi bilenler sözsede bilmeyenler ugraşdıklarıyla kalıyor.

yalanmı? teknolojiekibinden AHMET arkadaşım iyi bir arkadaştır lafım ona veya sitesine degildir saygılarımla

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-25-2009, 03:24 AM   #22
alemci1970
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 43016
alemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond repute

bılgıne guven paranı boso harcama ben bugune kadar sumakıne ıle surda su cıkarıldı duymadım gormedım cokpara verdım hepsı hıkayecıktı ıdalıolanvarsa buyursun gelsın eldeymemıs yerler var hep beraber deneyelım saygılar
alemci1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-04-2010, 09:44 PM   #23
zeci
Üye

Tecrübe Puanı: 6015
zeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond reputezeci has a reputation beyond repute

ozoo kardeşim,
amatör olarak meraklıyım
o makine nekadar iş yapar
işe yarar bir cihaz mıdır
saygılar
zeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-05-2010, 02:41 AM   #24
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
zeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ozoo kardeşim,
amatör olarak meraklıyım
o makine nekadar iş yapar
işe yarar bir cihaz mıdır
saygılar
o cihaz dan kastınız OKM EXP 4000 SE VE ELDEYMEMİŞ YERİNİZ VARSA ALIN İZNİ BEN ORAYA 10 CİHAZLA GELECEM HEPSİDE DUYULMUŞ BANKO VEYA BİRYERE BİRŞEY GÖMÜN DEGERLİ VEYA DEGERSİZ 10 METREYE KADAR SİZE ANALİZİNİ ÇIKARAYIM EYER GÖMDÜGÜNÜZÜ %10 YANILMA PAYI İLE BULAMAZSAM KONUŞUN AMA BULURSAM T,M MASRAFLARI YIKARIM SİZE OKEYMİ GÜVENMEYEN YAZSIN BEN VARIM HE UNUTMADAN OKM EXP FABRİKASI BENİM DEGİL ORTAKDA DEGİLİM CİHAZIMI SATMAYADA ÇALIŞMADIM İNANMAYA BİLİRSİNİZ SAYGIM VAR
LAKİN SIRF MALA FIRÇA VE AKILLADA OLMUYOR BU İŞLER YUKARIDAKİ RESİMDEKİ MEVKİYE GİTTİM ARKELOG LARLA KONUŞDUM ÖGRENDİM ARAŞTIRDIM ORASI DÜZ BİR OVA NE KAYA NE AGAÇ NE DE BAŞKA BİR İZ BELİRTİ VE BELGESİ OLMAYAN BİRYER KULLANDIKLARI CİHAZI MERAK EDİYORSANIZ KASTAMONUDA İKAMET EDİYORSANIZ TAVSİYE EDERİM GİDİN BAKIN İNCELEYİN SORUN SORUŞTURUN AMA BİLMEDEN YORUM YAPMAYIN

BENİM İÇİN DEDÖKTÖR BİR ANAHTARIN 1 DİŞİDİR DİĞER DİŞLER BİLGİ YER KISMET VE AZİMDİR BİRİ OLMAZSA 30SENEDE GEÇSE O KAPIYI AÇAMAZSINIZ AMA KIRARSINIZ LAFIMI ANLAYAN ANLADI

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''

Alt 02-07-2010, 07:04 PM   #25
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm ozo arkeoloklar gibi şu küçük malalarlamı
. Eğer oysa ne alakası var makina ile MALANIN NERESİ GARANTİLİYMİŞ

Alt 02-07-2010, 07:09 PM   #26
ozooo
Tecrübeli Üye

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamünaleyküm ozo arkeoloklar gibi şu küçük malalarlamı
. Eğer oysa ne alakası var makina ile MALANIN NERESİ GARANTİLİYMİŞ
s.a valla dayı ben öle anladım cünkü mala diye ne bir cihaz yok ama malayı cubuk gibi kullanılmıyorsa tabi

Alt 02-08-2010, 09:54 AM   #27
dr.defineci
Üye

Tecrübe Puanı: 4015
dr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond reputedr.defineci has a reputation beyond repute

s n ozo ustad öüsadeniz varsa ben birkaç kaç somak isterim başrılı cihaz hangisi olmuşsa olsun alır başıma koyarım ve tavsiyede ederim lakin bir cihaz bilirseniz penetrasyonları net durumu nedir bilrsniz öyle tavsiye edersniz değilmi?
benim sormak istediğim şudur bu okm cihazları hangi modeli olursa olsun patentlimi hangi üniversitede patent almıştır 2 referans olarak verebilecek kanıtları varmdıdır 3 almanyada hangi belediye başakanına okm firması tazmınat ödemiştir ve tazminatı neden ödemştir saygılar
dr.defineci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-08-2010, 03:42 PM   #28
misafir48
Tecrübeli Üye

misafir48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 233015
misafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond repute
Standart Slm,,

SLM,,

Yer altı görüntüleme cihazlarıyla ilgili epey fikir alış verişinde bulunmuşsunuz bi iki yorumda ben bulunayım,,

exp 4000 bini kullanmadım 4 ay önce exp 5000 pro aldım kullanması biraz beceri istiyor gpr anteni 75 cm ve 100 cm anteniyleriyle kullandım bizim buraların toprağı biraz fazla mineralli yinede ölçülen verileri cok suretli şekilde analiz ediyor sorunsuz,,20 mt derinlige kadar ölçümleri yüksek çözünürlükte yapıyor kaydedilen veriler pc modulü ile hemen oluşturulup video gözlüklerinde görünür hale geliyor yinede çok beceri ve bilgi istiyor kullanmak için o yüzden ful donanım aldığım bu cihazı epey zararına sattım iş kullanıcıya bakıyor beceremedikten sonra dünyanın en iyi yer altı görüntü cihazı olsa neye yazar bence bu tür cihazlar türkiye topraklarına göre dizayn edilik değil ve hele hel define gömü cihazı hiç değil kara düzenden şaşmıcaksın tektekçiysen en iyi tektek cihazını al,, isim vermicem reklam olur ,,çık araziye toplu istiyosan pulse sistemli bire bir başlık la,,, yine isim vermicem reklam olur ,,,al eline al arka daşını kardeşini yanına çık araziye nasibin neyse ara derim yinede taktir sizin benim aklım buna eriyor kalın sağlıcakla kardeşlerim,,

Aileniz ve kendi huzurunuz için kaçak kazıya hayır,,
misafir48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-08-2010, 03:48 PM   #29
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm misafir48 vewrdiğin bilgiler için teşekkürler sağolasın ama ayrılıyomuş gibi bi vedalaşma sezdim yazında bizden memnun kalmadınmı yoksa biz seni sevmiştik gidersen üzülürüz kalırsan seviniriz daim aramızda görmekten memnun oluruz saygılar dayı

Alt 02-08-2010, 04:06 PM   #30
misafir48
Tecrübeli Üye

misafir48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 233015
misafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond repute
Standart Slm,,

SLM,,

Üstadım sizin gibi değerli dostları bırakıp nereye giderim elimden geldiğince yaşadığım tecrube ve bilgilerimi siz dostlarımla paylaşmaya devam edicem sağlıcakla kalın ,,

Aileniz ve kendi huzurunuz için kaçak kazıya hayır,,
misafir48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: