Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 07-14-2009, 01:52 AM   #1
acemişansı
Üye

acemişansı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 13016
acemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond repute
Standart ustama

sevgili mechul ustam kroki birkaç saatimi aldı ama sende hak verirsinki işaretler için olmazsa olmaz olan bişeydi bu iş içinde ayrıca teşekkür ederim sağol. senin sözlerin de şöyle devam etsin ne dersin alındötürün beni yarele yarele malın olduğu yere ustalar hey...........
acemişansı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-20-2010, 01:30 AM   #2
acemişansı
Üye

acemişansı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 13016
acemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond repute

s.a arkadaşlar ve ustalar epeydir siteye girme imkanım olmadı şimdi yazılarınızı ve yorumlarınızı okudum .ancak sıkıntılı bir durum var. işlerimden dolayı doğu karadenize gelmek zorunda kaldım ..haaa boş mu durdum bişeyler yapmaya çalıştım bir oda mezar mesela bu gibi konularla yakında tekrar kaldığımız yerden devam etmeyi umut ediyorum. bu resimler batı karadenizde idi şimdilik çalışma imkanım yok keşke olsaydı ama bir anda neden olmasın değil mi
acemişansı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-06-2010, 03:05 PM   #3
kayzer1915
Üye

Tecrübe Puanı: 5015
kayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond repute

ben bu işin erbabıyım kardeşim o çizginin boyunu ölçmen gerek güzel mezarların var en basiti o ilersini araştırdınmı teçrübende varsa elle koymuş gibi bir tabut gibi kayadan mezar acarsın 10 yada 15 cm dogal görünümlü kayanın altında mallar boş deil
kayzer1915 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-06-2010, 03:08 PM   #4
kayzer1915
Üye

kayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond reputekayzer1915 has a reputation beyond repute

orda olsaydım 4 saatimi almazdı kardşim ama nasip cok basit cok biz böyle işaretleriyedik bitirdik

Alt 01-06-2010, 03:09 PM   #5
kayzer1915
Üye

ekle ms nemi yardımcı olayım kardeşim .(.........)

forum sayfasında msn vermek sakıncalı ve YASAKTIR !
saygılar. İSTİHKAM !!!

Alt 01-06-2010, 10:07 PM   #6
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm kayzer kardeş lütfen yazılarınıza dikkat edin bir yazmaya başladınız yazdığınız bütün konular hatalı sanki bu işi sadece siz yapıyorsunuz havasına girmişsiniz lütfen bir daha ikaz edilmeyeceksiniz

Alt 01-06-2010, 10:17 PM   #7
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

kayser usa bizde böle işaretler yedik bizde senin gibi tek ben biliyom ayağına girenleri gördük ama biraz daha arkadaşlar arasında konuşurken daha iyi konuşabilirsek iyi olur vede msn eklemek yazak sitede paylaşın ne paylaşıyorsanz

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-17-2010, 07:43 PM   #8
kayzer1915
Üye

kardeşlerim kusra bakmayın eski koleksiyonerlerde eklemek mümkündü burda adminsetör arkadaşım var kendimi yakın hissetmek için yazdım sadece ben yapıyomuş gibi değil amacım yardım alıp ve yardım etmekti arkadaşlar

Alt 01-17-2010, 08:35 PM   #9
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

SELAMÜNALEYKÜMKAYZER USTA ilkim usta bizimde dostumuz ve kardeşimizdir . ona yakın olan bizede yakındır yazmaya devam edrseniz memnun oluruz DAYI

Alt 01-17-2010, 10:05 PM   #10
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

hoşgeldin kayzer kardeşim

Etiketler
Yok