Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-07-2009, 07:26 PM   #21
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

seyrani ustam.nasılsın şimdi.belkisormak için biraz erken ama.agrı dsevam edyormu faydasın ı gordunmu.bendede fıtık var biliyorsun onunla urasyorum.şimdilik ilaç tedavisiyle beraber 14 gün sürecek olan fizik tyedaviye baslyorum pzrtsi günü.ameliyatı tavsie eden olmadı.nediyosun....
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-14-2009, 11:43 PM   #22
contrabutex
Üye

Tecrübe Puanı: 2016
contrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond repute

bunun doğal olduna inamıyorum üçgenin her bir kısmını ölç kısa olan tarfa doğru araştırma yap büyük ihtimal kadın mezarı çıka bilir
contrabutex isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-15-2009, 01:11 AM   #23
yolcu34
Üye

yolcu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 20016
yolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond repute

s.a. bende burda bir fil kafası görüyorum üçgenin solundaki hortumu üçgen ağzı gözüde üstte sadece bir bakış açısı ve yorumdan ibarettir bağlayıcı değildir.

Alt 03-15-2009, 01:36 AM   #24
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute

Teşekkürler arkadaşlar her görüş önemlidir bence.
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-15-2009, 06:19 PM   #25
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
JOVİYANUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
seyrani ustam.nasılsın şimdi.belkisormak için biraz erken ama.agrı dsevam edyormu faydasın ı gordunmu.bendede fıtık var biliyorsun onunla urasyorum.şimdilik ilaç tedavisiyle beraber 14 gün sürecek olan fizik tyedaviye baslyorum pzrtsi günü.ameliyatı tavsie eden olmadı.nediyosun....
joviyanus kardeşim iyi bir beyin cerrahına görün sen sagdan soldan amiliyatı tavsiye edenler ve etemeyenler arasında kalma benim gbi bende çekindim amiliyattan ama amiliyatsız olmuyordu benimki ,100 bel fıtıgından sadece 2sinde görülen bir olan beldeki disklerden çıkan et parçası gelip sag bacaga giden sinirin üzerine binmiş ve bacagın uyuşmasına ve düşük ayak gelişmesine yol açıyordu eger bel fıtıgı bacaga vurmadı ise ameliyetsız çözüm olabiliyormuş, şimsi çok rahatım şükür amileytın tek kötü yani ise 2yada 3 sene agır kaldırmak yasak

Alt 03-15-2009, 06:57 PM   #26
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadasım resımler acıkcası bana
el yapımı gıbı geldı ama yınede karar senın pekı oaralarda
kapalı gırıs olacak bır ye varmıdır pekı
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-18-2009, 10:58 AM   #27
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute

Detay kardeş valla inceleme yapmadım burası için ben sadece ilgimi çektiği için çekmiştim bu görüntüyü.Daha bu siteye üye olmamıştım bu işlerle uğraşmıyordum onun için çekip gitmiştim.Ah ah şimdiki aklım olsa.Ama ilk işim burayı incelemek olacak.Görüşün için saol.

Alt 03-18-2009, 11:01 AM   #28
Mağaracı16
Moderator

Yolcu34 kardeşiim her yorum önemlidir bence .Hele hele benim gibi bilgisi yok denecek kadar az olan biri için.Görüşün için saol.

Etiketler
Yok