Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-27-2009, 02:41 AM   #11
lybre
Guest

Tecrübe Puanı: 0
lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

s.a kayıpkepenek.oymalar 2 cm yada en fazla3.teskr
lybre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 02:43 AM   #12
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

kayipkepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 169016
kayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond repute

o zaman üç mezar ara
bu mezarları bul
mezarlar üçgen yaptığında
tam orta merkezlerini bul
gerisini bulursun
kayipkepenek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 02:44 AM   #13
lybre
Guest

lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

tahonuslu kardesim verdigin cvp eger banaysa kareler eşit 2 tane alt bir tane bunalrın tam ortası.ve tabanda yerde yanı ana kaya üzerinde.altındaki magaralr birse ifade edermi acaba.bir tanesine girmek çok zor iple inilr anca düsersen kısmını hiç düsnmek istemyorum bile) saygılar

Alt 01-27-2009, 02:49 AM   #14
lybre
Guest

abi diyosunda beni indana cons zannettin heralde bana bi kepenek gerek oda kayıp saygıalr

Alt 01-27-2009, 04:23 AM   #15
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

ya ıybre ne dıyosun ben senın nedemek istedıgını
neden anlamıyorumkı kardes bendemı sorun var sendemı
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 05:55 AM   #16
istihkam
Guest

istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

kayıpkepenek ustama gerekenı soylemı ancak;
foto olmadan sahsen yorum yapmak ıstemıyorum.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 11:14 AM   #17
lybre
Guest

sende sende

Alt 01-27-2009, 11:21 AM   #18
lybre
Guest

detay sana değildi o dedğim benim hmen kendi üzerine çeyosun b abi.ben bida sana bise sormmam.yanlıs anlama yada anlrsnda anla girdim gireli nakıs nakıs cvp veren tek sensin ya nedir derdin ortak bi çözüm bulalım varsa.neden bu kadar terssin anlamıs değilim.sonuçta sanal bi ortam reelde bile kimsenni kalbını kırmam sanalda hiç kırmam.diyorum allaha emanet ol tekrar saygılar

Alt 01-27-2009, 04:20 PM   #19
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

Alıntı:
lybre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a hira ustam.karagulun dediğine ve senin yourumua takldım 12 den vurdun.daha onceden boyle bi oaly da ben yazstım.çok benziyo senin yorumuna takılısmda magara varmı diye bahsediyosun onu anlatcam belki unutlmus yada gormeişsindir yazdımı onu bi hatrlatyım.200 mden fazla yukskce bir tepe.yasanmıs bir yer.donem romatam batı yonu ucurum.tam bu ucurmun kenarında ana kayada tesadüf gezerken farkettim 3 tane kare anlamını biliyorum oda mezar.12 cm kadar çapı 3 cm kadar derinliği olan oymalar
uste bir altta 2 adet.3 gen olusmus.10 m kadar aynı ucurum kenarı nda ana kayada ufak bir kare daha6 cm kadar çap yine 2 yada 3 cm dernlik.çok ilginç bir yer.tam bu işaretin altında 2 adaet magara var.birine zor bela indim.düssen asagı kurtarmaya gelebilen olmaz ole bi yer digerine mümkündeğil inmek ama iple komando inişi yapılablrse ne ala ilk magra 2 m uzunluugnda 3 m genişiliginde yükseklile hemen hemen adam boyu bazı yerleri daha ingin.bir işaret goremedim.dgerine giremdim ama inicem insallah.derinligini felan bilmyorum inen oldunuda sanmyorum.ddiğim karelerin yakının da yıgma tepe var tas dan.ve horasan 5 adet açıllmamsı tümülüs.karenin dogu tarafı tepecik ana kaya.3 m falan var yukseklii anlymadım ustam nedir bu ?

s.a. lybre usta buraların cevre resimlerini cekebilrsen cok iyi olacak daha düzenli ve detaylı yorum yapalım diye eger imkanın varsa cekersen iyi olur ... güzel ve saglam yer. saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 07:24 PM   #20
lybre
Guest

okey hira usta.ya abi bi fıtk hasıla oldu arazdie zor lanyom.ama insalal gidicem en kısa zamanda.oakdar güsel yerlerki vasiyet ettim saten ölünce beni bu tümlüsteki krla amcanın yada bilgn alim herneyse oranın yanıan yatrsınalr iki çift lafalrız orda bo lvakit olucak can sıkılmasın iice merak ettimzi konualrı oreniiz ondan saygılar.allaha sirkten haram kıldıgı seylerden kazalrdan belalardan aldatmaktan aldatılmaktan allahın yüce isimlerine sıgınırım.....

Etiketler
Yok