Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 10-25-2011, 05:02 PM   #1
ebru
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 1013
ebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond reputeebru has a reputation beyond repute
Standart kayaya oyulmuş ters üçgen

kayanın üzerinde ters üçgen işaretı var üçgenın ters sivri kısmı yere yanı kayanın dıbını bakıyor kayanın dıbın de yerlestırılmıs ıkı kayay var onlar cok rahat cıktı altında n da sankı yapıstrılmıs gıbı ıkı kaya daha yardım edermısınız ters üçgen sivri kısmı yere bakıyo üçgene baktıgınızda üçgenın sag kısmındakı bırlesen yerındede yere dogru ınen ok ısregtı oda oyulmus cvb verırsenın sevınırım sımdıden tşk
ebru isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 10-25-2011, 06:06 PM   #2
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

ucgen ısaretlerı kapalı gırıslerı mahsenlerı ıfade eder genel olarak.ancak senın ucgen oymamı kkapartmamı sadece kenar cızgılerımı oyma .benım bıldıgım boyle ve uzakta degıldır gırısı onundedır.foto olmadan yorum yaptım ama bıldıklerımı soyledım yanıltmıs olmayayım .saygılar
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-26-2011, 12:38 AM   #3
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
gizemli_KRAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ucgen ısaretlerı kapalı gırıslerı mahsenlerı ıfade eder genel olarak.ancak senın ucgen oymamı kkapartmamı sadece kenar cızgılerımı oyma .benım bıldıgım boyle ve uzakta degıldır gırısı onundedır.foto olmadan yorum yaptım ama bıldıklerımı soyledım yanıltmıs olmayayım .saygılar
gizemli KRAL kardeşim,bir yer hakkında birisi yorum isterse,bu kişi ebru kardeşimiz değil,isterse mezarından kalkıp gelen Prenses Diana'da olsa lütfen detaylı fotoğraf isteyelim.Sizden ricam,bundan sonra detaylı fotoğraf olmadan bir yer hakkında yorum yapmayalım.Çünkü iyiniyetle de olsa karşımızdaki muhataplarımızı yanıltıyor olabileceğimizi aklımızdan çıkarmayalım.

ebru arkadaşım,sitemize hoşgeldiniz.Bizden yorum istiyorsanız lütfen işaret ve bulunduğu çevrenin yönleride belirtmek suretiyle detaylı fotoğraflarını yükleyin.Bu şekilde olursa yorumlarımızdaki hata payının azalacağını ve bu talebimizin sizin doğru bilgilenmeniz için olduğunu unutmayın.Sitedeki bütün arkadaşlarımızın elinden geleni yapacağından emin olabilirsiniz.Selamlar.

Alt 10-26-2011, 12:54 AM   #4
gizemli_KRAL
Banned

gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

hocam haklısınız ben sadece ucgen ısaretı ıcın genel olan bılındıkk yorumu yaptım.yanıltma payım olacagınıda soyledım.bu kkonuda haklısınız uyarınız ıcın tskr.

Alt 10-26-2011, 01:25 AM   #5
formen16
Tecrübeli Üye

formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
hocam haklısınız ben sadece ucgen ısaretı ıcın genel olan bılındıkk yorumu yaptım.yanıltma payım olacagınıda soyledım.bu kkonuda haklısınız uyarınız ıcın tskr.
KRAL kardeşim,yaptığın yorumla ilgili herhangi bir sorun yok.Bu olumlu tavrın sürdüğü müddetçe de,olması da mümkün değil zaten.Çünkü sen benim artık Sivaslı hemşehrimsin.Bu yüzden yerin her zaman farklı olacak.
Ben sadece hem yeni bir üyemize hoşgeldin demek,hemde bu vesileyle bütün arkadaşlarımızı resim konusunda tekrar uyarmak ihtiyacı hissettiğim için konuya müdahil olmak istedim.
Çünkü eğer bu alışkanlıktan bir an önce kurtulmazsak "bizim oğlan bina okur,döner döner yine okur misali" aynı yerde dönüp duracağız.
Selam ve saygılarımla.

Alt 10-27-2011, 10:43 PM   #6
istihkam
Guest

istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

FORMEN ustam bende sahsen arkadasa acıklamada bulunacaktım ancak;
bunun bır hata olacagını yazını okuduktan sonra farkettım.
son derece haklısın resımsız yorum yapmayacagım bundan boyle.

saygılar formen ustam.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-27-2011, 10:58 PM   #7
gizemli_KRAL
Banned

ben o hatayı yaptım fırcayı yedım bencede zaamanında farketmıssın usta xD

Alt 10-27-2011, 11:18 PM   #8
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Alıntı:
sevgili kardeşim formen ustam haklı aslında olması gerekende bu diğer sitelerde de kesinlikle resimsiz sorulara cevap verilmez. bunu bir fırça olarak değilde sitenin bir kuralını hatırlatma olarak kabul ederseniz sevinirim. saygılar DAYI

Alt 10-27-2011, 11:21 PM   #9
formen16
Tecrübeli Üye

Alıntı:
gizemli kardeş fırça nerede?Göster de badanayı beraber yapalım.Bakıyorum işi ilerletip,artık incelere de başladık.
Benimki sadece küçük bir uyarıydı.Ama sen buna illa da fırçayı yedim diyorsan,o zaman afiyet olsun.
Peki madem söyle o zaman,istihkam kardeş zamanında farketmese sence ne olurdu?
Hadi onu da ben söyleyeyim istersen.Sen üye iken fırça yiyorsan,istihkam yönetici olduğuna göre kesin hapı yutardı.
Bunların hepsi latife tabi.Muhabbet dediğin hep ciddiyetle sürmez ki;bazen şaka da lazım değilmi.

Alt 10-27-2011, 11:36 PM   #10
gizemli_KRAL
Banned

Bunların hepsi latife tabi.Muhabbet dediğin hep ciddiyetle sürmez ki;bazen şaka da lazımdeğilmi.
aynen hocam bazen sakada lazım. Dayı ben yaptıgım hatanın farkındayım.uyarılarıda dıkkate alırım herzaman.tabı uslupta onemlıdır formen hocamın uslubu hıc kırıcı degıl soylemek ıstedıgını cekınmeden soyluyor ama karsısındakı kısıyıde rencıde etmıyor.tatlı dıl yılanı delıgınden cıkarır.tabıkı dıger uyelerdende hıc bır sıkayetım yok herkes bırbırıne saygılı.kuralları bazen ıhlal edebılırız bılmeden farkına warmadan.herzaman uyarıları dıkkate alırım.ayrıca nacızane bırde gorusum war.ben uye olalı on gun olucak nerdeyse ve sureklıde gun boyunca sıtede gezınıyorum.ne yonetıcıler ne de uyeler bıseyler paylasmıyor sart degıl ıllada bıyerlerde ısaret bulup paylasmak.ılgı cekıcı seylerde paylasılmıyo.bırde 2 uye warken 40 mısafır oluyor sıtede o mısafır kardeslerımızı bıran once uye yapmak lazım o yuzden sureklı dıkkat cekıcı ılgı cekıcı faydalı bılgılerın sık sık paylasılmasını onerıyorum.ben ustume dusenı aılenın bır ferdı olarak yapmaya calısıcam. Saygılar

Etiketler
Yok